Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, popravdě, trochu mě tam ruší ty 4+4 perlový cancourky, který vypadají hezky v klidu na produktovým fotu, ale v akci se všelijak odklápějí a ničí uhlazenej dojem. Na fotce s královnou je to zrovna dobře vidět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to vypadá na Daytony.

Ale proč sem lezu - musím dementovat jednu informaci, kterou jsem sem před pár dny postnul...

V 6. 12. 2020 v 19:32, martar napsal:

Takhle ve zlatě a na útlým panáčkově zápěstí vypadají Breguet Marine Chronograph FG fakt blbě, jak píše Hasňa. ALE: v ocelový verzi, na gumě, na zápěstí 19cm+ a v nižší nechrono verzi Big Date jsou to skvělý hodinky pro většinu příležitostí. Aspoň podle mne. Jsou super jak ve verzi s tmavým terčem, tak se stříbrným cifrem. Krásný zpracování, inhouse, elegantní ochrana korunky, přijatelná WR... a hlavně značka, která je kategorií sama pro sebe. Renomé srovnatelné s TOP čtyřkou a přitom stojí polovinu až třetinu (ve srovnání se "sportovními" modely AP, PP, VC a ALS).

Nechal jsem se zblbnout aurou značky, nádherným zpracováním strojku, rozdílnou délkou rezervy chodu a rozdílnou frekvencí setrvačky, ale strojek Breguet 517GG je breguetí přepracovanou verzí strojku Frederic Piguet 1150 používanou převážně u Blancpainu. Holt Swatch group synergie. Strojek je to krásnej, tenkej, používá se v hodně nóbl značkách, ale inhouse (tak tak to na fóru chápeme) to není. Sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...