Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African
 Share

Recommended Posts

Uz to tu urcite bolo, ale aj tak prikladam par foto...

Diego ma vzdy dvoje :) Viem si predstavit pokrocily stupen chronomagorstva ked clovek dospeje k zaveru, ze jedny nemozu stacit a nosi hned dvoje. Zaujimave je, ze u Maradonu to su vzdy dva rovnake kusy.

Si to uplne predstavujem ako dojde do shopu a vravi: "mate ocelove daytony?" ...... "mame." ...... "tak mi dvoje biele zabalte" :))))

Diego to vysvětuje tím, že jeho čas je vzácný a on tak nemůže řešit, na kterou ruku se zrovna podívá a proto má hodinky na obou.

Maradona je mačo, teď jsem ho někde v časopise viděl s Hublot (Hublotama)- pochopitelně potřebuje 2 kousky, někdy by mi zajímalo, jestli je nenosí i na nahou, ale neviděl jsem ho v trenýrkách, mimo hřiště pochopitelně...

Jinak co se týče Sarkyho, je to fakt Napoleon se vším všudy, navíc impozantní hovado, čímž si asi kompenzuje svou výšku :D Francouzi je vnímán asi jako Paroubek u nás (neřeším politiku, ani to tu nechci rozpoutávat, ale v nepopularitě je to tak), jsem frnkofil, miluji Francii, i tam často bývám, ale žít bych tam nechtěl, resp. podnikat :sad01_anim: Když jsem ho dával do vlákna, poslal jsem ten odkaz i kamarádům do F, kteří žijí v tom, jak si na hodinky potrpíme jen mi ,, na východě", pokud se nepletu, když vyhrál volby, viděl jsem na něm Navitimery. Pardon za OT, i když tady se řeší i ti VIP...