Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African
 Share

Recommended Posts

Nevím kam s tím, Hodinky ve filmu jsem tu nenašel a nechci Liborovi svinit vlákno. Asi už to tu bylo, Brad v Once Upon a time in Hollywood. Jsou to Bullheady. Seiko? Zlatý?

Brad Bullhead.JPG

V 10. 4. 2021 v 1:34, Fordik napsal:

Johny Depp a hodně volné hodinky 😁 lepší foto jsem nenašel, pozná někdo co je to zač?

depp-04-gq-01oct18_b.jpg

Depp je dobrej kousek 👍

před 28 minutami, organic napsal:

Nevím kam s tím, Hodinky ve filmu jsem tu nenašel a nechci Liborovi svinit vlákno. Asi už to tu bylo, Brad v Once Upon a time in Hollywood. Jsou to Bullheady. Seiko? Zlatý?

Hodinky už upřesnil Harwey, vlákno by asi mohlo sedět toto: https://forum.chronomag.cz/topic/2008-v-hlavnej-ulohe-hodinky/page/110/

před 30 minutami, organic napsal:

díky za připomenutí skvělého filmu! jo, Ty hodinky tam pěkně sedly.

před 9 minutami, organic napsal:

OK, to jsem si mohl myslet, že tak výrazné hodinky neunikly ostrým očím chronomagorským. Tak tedy pardon..

Však v pohodě, já spíš jen odkazoval na to vlákno. Jinak film super, zrovna někdy minulej tejden jsem na něj koukal znova.

Dovolím si trochu netradiční osobnost, ale zvlášť z pohledu dnešní doby jistě VIP: Dr Theodor Kolobow (1931-2018), průkopník mmj. v oblasti mimotělní oxygenace krve. Hodinky nepoznám.

1 Theodor Kolobow small.jpg

před 41 minutami, Liqid napsal:

To by mohly být tyhle

Victorinox Swiss Army, Inc Original XL White Dial Red Bezel Nylon Strap  Watch | belk

Jé, ty mám ještě rozebrané v krabičce, krásná léta. Stěžejka se mi jednou vyrvala z plast pouzdra, tak mi místní zubař vrtal novou dírku, krásné vzpomínky 😁 Mimochodem je nosil i Miloš Forman jednu dobu, ale chlapík co film, to jiné hodinky, s Victorinox jsem fotku nenašel, ale na 100% je nosil....

Já taky. Byly bílé a jmenovaly se W.U.L. Táta nahřál špendlík, protlačil ho ulomenou nožkou až do druhé nožky, protáhl se nato řemen a jelo se dál močálem černým kolem bílých skal.

Jo, plasťáky W.U.L. si moc dobře pamatuju. Měl je spolužák na základce v sytě modré barvě. Měly krásně čitelný displej.