Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Musíte to vzít trošku sociologicky. Milhouse Van Houten je součástí rodiny, která je původně z Nizozemí a její část je z Dánska. Holanďani jsou pověstní tím, že jsou šetřiví a nedávají na odiv bohatství, i když jsou mnohdy bohatší než většina lidí okolo. Jelikož ze seriálu (viděl jsem všechny díly) nevyplývá, že by Nizozemská část rodiny Van Houtenů byla nějak výjimečně zámožná a nebo byla zvyklá dávat na odiv bohatství (vyjma Milhouseova Dánského strýce, který lítá letadlem), pochybuji, že by kdokoliv z jeho nejbližších nosil Rolády. A Milhouse sám Milgaussy tuplem ne. Spíše bych se zaměřil na nějakou levnou kvalitu, například Seiko či něco podobného. Fashion značky jako například Armani apod., taky nepřipadají v úvahu, jelikož Milhouse většinu času nosí stejné oblečení a móda (fashion) mu evidentně nic neříká.

Super rozbor :-D Takze asi nejake stare Primky z aukra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak jsem tu fotku viděl hned se mi vybavily ty desetidenní Pateky s turbem, ale to snad nebude ono:)

 

Asi nebude, mně připadá, že má nad a pod korunkou ještě navíc tlačítka, to pateky, pokud jsem správně zagoogloval nemají, ale mohu se mýlit, to je jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...