Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African
 Share

Recommended Posts

RIP Andy Fletcher, Depeche Mode... Ačkoliv s hodinkama jsem našel jen Davea Gahana.. Tak už asi nové album DM nebude. 

andrew-fletcher-dave-gahan-i-martin-lee-gore-z-depeche-mode.jpg

• 3 weeks later...

image.thumb.png.e1542d3145b1b6108f6e9459a1aa2bc5.pngNevím, zda to patri sem, nebo do vlákna "co jste kde viděli" (protože jsem to viděl na aktualne v článku k filmu Top Gun), ale podplukovník Pavel Pavlík podle všeho nosí parádní Breitling. Zřejmě Aerospace Evo. Což je u pilota mimořádně cool!

Jeden z titánů rockové hudby Alice Cooper a jeho "lehce" upravené Rolády. No, k němu se to hodí... Když VIP, tak VIP.

alice-cooper-dark-triumph-rolex-long.jpg

alice-cooper-makeup-dark-triumph-rolex-long.jpg

alice-cooper-finished-front.jpg

Pan doktor Tomáš Doležal, který toho má povícero - tyhle jsem na jeho ruce ještě neviděl a myslím, že jsem je tu na fóru už někde zahlédl, ale stejně je nepoznám ... :sad01_anim:

592269761_Doleal.jpg.fe7408c7a4e6baecae0a01e88d8e3f42.jpg

1664399451_Doleal2.jpg.6a1cebd74666ee9f713df667259e888a.jpg

před 14 minutami, milomac napsal:

Pan doktor Tomáš Doležal, který toho má povícero - tyhle jsem na jeho ruce ještě neviděl a myslím, že jsem je tu na fóru už někde zahlédl, ale stejně je nepoznám ... :sad01_anim:

Ty první jsou z edice MontBlanc Nicolas Rieussec, krásné hodinky.

MontBlanc Nicolas Rieussec 104981

Edited by Vit

před 16 minutami, milomac napsal:

Dle fotky idealni okamzik na kozu :)

před 11 minutami, parnistroj napsal:

Dle fotky idealni okamzik na kozu :)

:D. Chtělo se mi napsat - pan doktor, který již ponosil vícero hodinek na ruce, ale ještě mnohem více koziček měl v ruce ... :D

koukám teď na foto Norské královské rodiny... ale asi nepoznáme/te co má pan král na ruce :) Hamiltony fieldy to asi nebudou :D  Nicméně fotka krásná a princezna ve středu též :) 

Norská královská rodina