Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African

Recommended Posts

Před hodinou, Dez123 napsal:

Ještě si k tomu měl vzít šnorchl a žabky :D

Prezident Srílanky a asi Deville?

Post-Election Sri Lanka: Inter-Communal Relations in Gotabaya Rajapaksa's  Presidency | Middle East Institute

Omega Constellation

Doufám, že se modlí, že ho na Maledivách neodchytí a nenapíchnou na kůl... Jeho bráchovi se ze Srí Lanky utéct nepodařilo...

Honza Mikulka (primárně kameraman/střihač videí s Jankem Rubešem) nosí Rolby. Podle broušeného středového linku nejspíše Suby, možná Expy 2? Jelikož před kameru moc nechodí, tak lepší foto, než z hodnocení WC na pražském magistrátu jsem nenašel... :)

image.png.4e1859be6974b282e1f1f21f7984879b.png

před 6 hodinami, Locky napsal:

Honza Mikulka (primárně kameraman/střihač videí s Jankem Rubešem) nosí Rolby. Podle broušeného středového linku nejspíše Suby, možná Expy 2? Jelikož před kameru moc nechodí, tak lepší foto, než z hodnocení WC na pražském magistrátu jsem nenašel... :)

image.png.4e1859be6974b282e1f1f21f7984879b.png

V jiném videu měl na ruce moony, potvrdili mi to v komentářích. Že by místní člen?

před 3 hodinami, Dreak napsal:

Janek dříve nosil Mondainy, takove ty pro mě klasické s bílým cifrem a tuším červenou vteřinovkou. Už jsem ho ale nějakou dobu viděl bez nich.

To je pravda, má ten stop2go model

Edited by bhuzcrecelu

V 18. 7. 2022 v 20:31, dtx napsal:

V jiném videu měl na ruce moony, potvrdili mi to v komentářích. Že by místní člen?

To by mohl být. Ale obávám se, že i kdyby byl, tak se nebude chtít takhle jednoduše odhalit. 🙂