Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Může mi prosím někdo přeložit, cože to má Macron vlastně na těch hodinkách za logo? Jestli tomu rozumím správně, tak je na tom logu napsáno "prime minister", což by mi evokovalo, že jsou takové hodinky piece unique?

Edit: vlastně nevím, co to premier ministre znamená. Macron je prezident, "ministerský předseda". Je možné, že na těch hodinkách má ještě jiný nápis, než jsou ty loga v tom článku, jako že tam je napsane "president de republik"?

Upraveno uživatelem Dreak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To logo je logo ochranky ústavných činiteľov a pod ním je napísan  konkrétny politik - premier, minister vnútra, minister obrany. Predpokladám, že Bell Ross má kontrakt na hodinky pre ochrankárov a medzi tým dodali hodinky aj prezidentovi. 

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Gustaf napsal:

😆 taky nemám tucha....

Poznal jsem v něm zpěváka - Martina Chodúra - prý to lepší z "produktů" Superstar. Pořad nesleduju, jeho písničky neznám, ale v médiích jsem tu tvář již pochytil. Myslím, že bydlí někde na Severní Moravě, nevím, odkud je kolega Hasňa, ale je možné, že to nemyslel úplně ironicky, ale že jsou možná ze stejného kraje 😁?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznal jsem v něm zpěváka - Martina Chodúra - prý to lepší z "produktů" Superstar. Pořad nesleduju, jeho písničky neznám, ale v médiích jsem tu tvář již pochytil. Myslím, že bydlí někde na Severní Moravě, nevím, odkud je kolega Hasňa, ale je možné, že to nemyslel úplně ironicky, ale že jsou možná ze stejného kraje ?!
Bingo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spevák, gitarista, skladateľ  Justin Hawkins  (DARKNESS) ma výborný vkus . Posledne ho vidieť  so špecialitou 

Zenith Chronomaster Revival Lupin The Third – Final Edition Specifications

Reference: 95.L384.400/50.M384
Key points: Original 1969 case with 37 mm diameter. Automatic El Primero column-wheel chronograph movement. Split dial taking inspiration from the former 2 Editions. Limited edition of 250 pieces. Movement: El Primero 400 Automatic
Frequency: 36,000 VpH (5 Hz)
Power reserve: min. 50 hours
Functions: Hours and minutes in the centre. Small seconds at nine o’clock. Chronograph: central chronograph hand, 12-hour counter at six o’clock, 30-minute counter at three o’clock. Tachymetric scale. Date indication at 4:30 Case: 37-mm
Material: Titanium
Dial: Black & white Water-resistance: 5 ATM
Hour-markers: Rhodium-plated or Gold-plated, faceted and coated with Beige SuperLuminova ®SLN Hands: Rhodium-plated or Gold-plated, faceted and coated with Beige SuperLuminova ®SLN
Bracelet & Buckle: Titanium “ladder” bracelet and double folding clasp.

Chlapik ma vkus podľa  mňa:-)

 

Screenshot_20230105-100346_Chrome.jpg

Screenshot_20230105-100420_Chrome.jpg

20230105_095249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...