Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Nie, ja som reagoval na obrazok. Jirka tam vyzera drsne, opaleny usmev ma ako Belmondo :-) Ale ten teleskop v ruke som nepochopil... zeby bol tiez tichy blazon?

 

toto je z filmu2Bobule,tam hraje zajímavou roli :D

 

to imho nebude kvuli mezerniku, taky jsem chvili premyslel o cem to mluvis, nez jsem zaostril na napisy na tricku

 

byl jsem na tom stejně než mi to docvaklo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

další milovník U-Boat -Jeremy Clarkson

 

 

 

ja by som ho skor nazval milovnikom Omegy

nosieval omega seamaster ( modre bondovky na tahu ) potom omega railmaster ( s rucnym natahom, tie 49mm, na hnedom krokodilovi s preklapacou sponou ) a omega planet ocean ( cierne indexy aj luneta, na kaucuku ) a kedysi davno aj breitlingy, ale len kratko..

 

u-boaty

railmaster

railmaster 2

planet ocean

bondovky

breitling

 

 

EDIT: Nekopírujte v citacích fotky!!! Zvlášť když je ta fotka o jeden příspěvek nahoře!

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, ja som reagoval na obrazok. Jirka tam vyzera drsne, opaleny usmev ma ako Belmondo :-) Ale ten teleskop v ruke som nepochopil... zeby bol tiez tichy blazon?

 

Tichy blazen trochu je, ale s tim trickem bych to vyznamne neprehanel. On si v soukromi potrpi na uplne jine modely, dost vystredni a znackove-prestizni (nekdy az moc). U-boaty jsou ovsem vlastni, ty ve filmu "propagoval" na sve tricko...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som ho skor nazval milovnikom Omegy

nosieval omega seamaster ( modre bondovky na tahu ) potom omega railmaster ( s rucnym natahom, tie 49mm, na hnedom krokodilovi s preklapacou sponou ) a omega planet ocean ( cierne indexy aj luneta, na kaucuku ) a kedysi davno aj breitlingy, ale len kratko..

 

Jj, nejdýl mu zůstávají od roku 2004 Omega PO. Prostřídal tam několik modelů, a to včetně U-Boat nebo Bremont.

Hammond letěl v Rolexech, Moonwatchích, TH Grand Carrera, May má celou sbírečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi chlapi někdo říct co to měl (stále ještě má, pořad ještě neskončil) Donutil v Show Jana Krause na ruce za monstr hodiny. Já myslel, že mu upadne ruka..... B)

 

Taky by mě to zajímalo, celou dobu jsem na ty hodinky koukal, děsně se to k tomu, co měl na sobě nehodilo..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...