Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

na to, že mu je 35, vypadá, že za pár let bych dělat dědečka.. :lol:

 

 

Já myslím, že vypadá na svůj věk hodně dobře. Podle čeho soudíš? Mi je podstatně míň a mám místy šedivé vlasy taky, nekouřím, nepiju, sportuju - je to v genech. Tohle, ač je to určitě myšleno s nadsázkou, tak si myslím své. Každý nemůže být asi Brad Pitt a Tom Cruise a v 50 mít bujnou kštici...

 

* podotýkám, že nejsem buzna, ale umím uznat, když chlap má styl a vypadá dobře - tohle je přesně ten případ.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že vypadá na svůj věk hodně dobře. Podle čeho soudíš? Mi je podstatně míň a mám místy šedivé vlasy taky, nekouřím, nepiju, sportuju - je to v genech. Tohle, ač je to určitě myšleno s nadsázkou, tak si myslím své. Každý nemůže být asi Brad Pitt a Tom Cruise a v 50 mít bujnou kštici...

 

* podotýkám, že nejsem buzna, ale umím uznat, když chlap má styl a vypadá dobře - tohle je přesně ten případ.

 

Já to nemyslel tak, že vypadá špatně, ale pouze sem konstatoval, že vypadá staře (což je ale dle mě taky způsobené fotkami a především tím, že se mračí a má strniště). Jinak na mě Jaro působí jako chlap dobře.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...