Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud se také zamýšlíte nad tím, kdo nosí ty ohavnosti s diamanty, pak tady je jeden z pacientů:

 

Floy Mayweather - americký boxer, nikdy neporažený v profi boxerech, šampión atd...ukazuje v

sezóně 15, prvním díle MTV Cribs sbírku svých krásek...

 

Zde je článeček s detailnějšími fotkami, šlechtí ho, že jsou to většina aspoň velmi přestižní značky, viz. FM

 

 

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, neprekvapuje mne to. z nejakeho duvodu (a aniz bych chtel zobeznovat, ber to jako shrnuti mych zkusenosti a pozorovani) si proste dost afroamerickych VIP mysli, ze cim blyskavejsi, tim lepsi. nevim, ja nejsem psycholog, ale pripada mi to jako nejaky docela festovni dedicny mindrak nebo co. par cernochu pro mne pracovalo, par byli kolegove... ale je to v nich. proste nevkus na n-tou, ale hlavne kdyz se to blyska. proc?

 

kazdopadne za mne je to hnus a jestli to vyrobily firmy jako rolex, ap a franck muller, tak tim hur! :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, neprekvapuje mne to. z nejakeho duvodu (a aniz bych chtel zobeznovat, ber to jako shrnuti mych zkusenosti a pozorovani) si proste dost afroamerickych VIP mysli, ze cim blyskavejsi, tim lepsi. nevim, ja nejsem psycholog, ale pripada mi to jako nejaky docela festovni dedicny mindrak nebo co. par cernochu pro mne pracovalo, par byli kolegove... ale je to v nich. proste nevkus na n-tou, ale hlavne kdyz se to blyska. proc?

 

kazdopadne za mne je to hnus a jestli to vyrobily firmy jako rolex, ap a franck muller, tak tim hur! :sad01_anim:

 

Taky to tak cítím, na druhou stranu jsem snad poprvé v cizině viděl na ruce zlaté Rolexy s bicolor páskem - a vypadaly nádherně. Přitom mám v sobě odpor ke zlatým, extrémně výrazným hodinkám a díky tomu, že kdysi se fejkovaly hlavně Rolády, tak jsem měl i k nim. Je to hlavně o předsudcích, kdybych nebyl vychován k tomu, že blyštivost je pro "vidláky", veksláky a rusáky v teplákách, tak bych si asi dokázal představit, že nádherné hodinky v kombinaci s nejkrásnějším drahokamem na světě mohou vypadat dobře a být i nositelné.

 

I když celá ta bling-bling móda je už moc.

 

A k těm značkám, i FM musí z něčeho žít, jestli on v tom cribs říkal, že ty rolády stály 500 tis. USD, tak na nich ta firma musí mít vývar jako prase. Navíc když obdobné hodinky dělají i u Pátků, IWC, Vacheronů, Panerai apod., tak by je asi nehřálo o srdce, že jsou jediní, kdo je nedělá a že je tím pádem za to členové watch fórů na světě ocení ( navíc na takové hodinky stejně většina z nás nemá a jen tak mít nebude :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, neprekvapuje mne to. z nejakeho duvodu (a aniz bych chtel zobeznovat, ber to jako shrnuti mych zkusenosti a pozorovani) si proste dost afroamerickych VIP mysli, ze cim blyskavejsi, tim lepsi. nevim, ja nejsem psycholog, ale pripada mi to jako nejaky docela festovni dedicny mindrak nebo co. par cernochu pro mne pracovalo, par byli kolegove... ale je to v nich. proste nevkus na n-tou, ale hlavne kdyz se to blyska. proc?

 

kazdopadne za mne je to hnus a jestli to vyrobily firmy jako rolex, ap a franck muller, tak tim hur! :sad01_anim:

 

Ja taky nejsem psycholog, ale pocit mam uplne stejny... vzdycky si vzpomenu na okridlenou hlasku:" A ze vy to teta snesete tak silne namazany (chleba)?""To vite, za valky jsme nemohli..." Podle me afro VIP ukazujou svetu, podivejte se, ja jsem to dokazal a muzu ted mit dajmondy i na kartacku na zuby. Zbytek to kopiruje + je tam asi nejaka geneticky dana laska ke kyci...ne nadarmo vozili ojevitele korale a zrcatka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malý update: Kanye má podla všetkého rolexy daytona:

Posted Image

pretože "správny rapper" okrem toho že to dookola ukazuje musí v pesničke aj povedať čo nosí-

 

"....I guess I got my swagger back

Truth: new watch alert, Hublot?s

Or the big face Rollie I got two of those

Arm out the window through the city I maneuver slow..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

copak nosi na ruce jimenez na probihajicim golf turnaji?

 

anžto nosí na polu logo AP a patří do tzv. Audemars Piguet Golf Team tak AP RO nebo offshore

 

http://www.audemarspiguet.com/manufacture/news/rory-mcilroy-audemars-piguet-ambassador-won-his-first-career-major-at-the-us-open-91/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...