Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už dlouho tady nebyl Jusťa Bobr. Tento týden si nabalil modelku předvádějící spodní prádlo a při té příležitosti si koupil nové hodinky...

 

post-5465-021489400 1352635125.jpg

 

S ním je to prašť jako uhoď :sad01_anim: , buď nosí fullgold Rolády jako Floridský důchodce, nebo Paneraje jako instalatér z Benátek, nebo se na Slovensku shlédne v Rytmusovi a koupí si, opravte mne pokus se mýlím, diamantové Brajtle :wheelchair: . Ale stále neztrácím naději, že si jednou dobře vybere.... jednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ono je asi víc lidí, co by ho chtělo proplesknout :) . Proto taky nechodí nikdy sám, ale s malým ochráncem...

 

justinbieber_kenny_hamilton_bieber_bodyguard_2010.jpg

 

Někdo by mu měl konečně ukázat americká hodinková fóra, vždyť je tolik dobrých hodinek co se dá koupit místo diamantových Brajtlí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dlouho tady nebyl Jusťa Bobr. Tento týden si nabalil modelku předvádějící spodní prádlo a při té příležitosti si koupil nové hodinky...

 

post-5465-021489400 1352635125.jpg

 

S ním je to prašť jako uhoď :sad01_anim: , buď nosí fullgold Rolády jako Floridský důchodce, nebo Paneraje jako instalatér z Benátek, nebo se na Slovensku shlédne v Rytmusovi a koupí si, opravte mne pokus se mýlím, diamantové Brajtle :wheelchair: . Ale stále neztrácím naději, že si jednou dobře vybere.... jednou...

 

Jayi, jses moc konzervativni.. :) kdyz se mu to libi, at si to nosi, je to na nem.. Spis mam obavu o tu "cool" kerku, s tim vypada fakt jako vul.. sad01_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ať má co chce,vodevírá se mi kudla v kapse vždycky,když vodevře držku

 

Forma jeho prispevku je strasna, ale obsah je logickej a rozumnej. V Teplicich ho milujou, je zastupitel 20 let a senator po treti. Podle me to ma v hlave dost srovnany - ale blbe to prezentuje smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...