Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Z českých vod z tiskovky, co to může být zač..? Jinak ale ta kombinace bílého ciferníku s modrou lunetou a červeným řemínkem je skvělá, už jen pro tu kombinaci, ať je to cokoliv, bych je chtěl :) Doplněno šedým oblekem a decentní košilí, prostě respekt, to byla zase inspirace.

post-2220-1196608990.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lunetě vidím označení světových stran nebo se mi to zdá?

 

Mně naopak ta barevná kombinace přijde jak od kolotočů.:)

 

...nezdá, ani to s těmi světovými stranami ani to s kolotočářem Edou....

 

PS: a toho vopičáka mi sem příště nedávejte :crying_anim02:

post-1259-1196611258.jpg

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liška, "ministr" od "zelenejch". Nemám teda nic proti Suuntu a rozhodně bych od českýho "zelenýho" nečekal ekologickej přístup, ale přece jen... no, ještě si nenakrad, chlapec.

 

 

Je to hnusná pomluva, ta fotka je retušovaná - původně vypadala takhle

 

Edit: raději jsem mu opravil i pleť aby nedělal myslivcům ostudu - byl jak princezna se zlatou hvězdou na čele...

post-1259-1196628871.jpg

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na lunetě vidím označení světových stran nebo se mi to zdá?

Mně naopak ta barevná kombinace přijde jak od kolotočů.:)

...nezdá, ani to s těmi světovými stranami ani to s kolotočářem Edou....

Asi tak ... B)

No, tak jsem si opět aspoň potvrdil 100% odlišný vkus od většiny fóra, no to není na škodu, jinak by část hodinářských firem neměla co jíst :thumbsup_anim:

 

Liška, "ministr" od "zelenejch". Nemám teda nic proti Suuntu a rozhodně bych od českýho "zelenýho" nečekal ekologickej přístup, ale přece jen... no, ještě si nenakrad, chlapec.

Zelení jsou takoví všichni, Bursík nosí podobné, foto jsem neviděl, ale v televizi jsem si všiml už vícekrát :whistle: Ale stejně jednou budou určovat nové trendy, nejen v politice, nejen v energetice, nejen v batůžkářství v oblecích, nejen v hodinkové módě... :shutup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem si opět aspoň potvrdil 100% odlišný vkus od většiny fóra, no to není na škodu, jinak by část hodinářských firem neměla co jíst :thumbsup_anim:

Zelení jsou takoví všichni, Bursík nosí podobné, foto jsem neviděl, ale v televizi jsem si všiml už vícekrát :whistle: Ale stejně jednou budou určovat nové trendy, nejen v politice, nejen v energetice, nejen v batůžkářství v oblecích, nejen v hodinkové módě... :shutup:

Naštěstí až to nastane, tak už tu nebudu. :-) V té době budou mít všichni straníci ve vedení, v trezorech Pateky a Vacherony v platině od ČEZu ( aby se nestavěla další jaderná elektrárna, a ČEZ mohl každoročně zvyšovat cenu "nedostatkové" elektřiny) , a na ruce plastový digitálky, aby se co nejvíc přiblížili mladým voličům, kteří nečtou volební program, ale volí podle vizuálních vjemů: baťůžek, tenisky, digitálky, kraťasy a brýle Oakley :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z českých vod z tiskovky, co to může být zač..? Jinak ale ta kombinace bílého ciferníku s modrou lunetou a červeným řemínkem je skvělá, už jen pro tu kombinaci, ať je to cokoliv, bych je chtěl Doplněno šedým oblekem a decentní košilí, prostě respekt, to byla zase inspirace.

 

Myslím si, žeby mohlo jít o BVLGARI. Jinak barevná kombinace děs a hrůza - k obleku dokonce katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí až to nastane, tak už tu nebudu. :-) V té době budou mít všichni straníci ve vedení, v trezorech Pateky a Vacherony v platině od ČEZu ( aby se nestavěla další jaderná elektrárna, a ČEZ mohl každoročně zvyšovat cenu "nedostatkové" elektřiny) , a na ruce plastový digitálky, aby se co nejvíc přiblížili mladým voličům, kteří nečtou volební program, ale volí podle vizuálních vjemů: baťůžek, tenisky, digitálky, kraťasy a brýle Oakley :-)

No ještě lepší je výkup "Zelené energie" za 13,50 Kč/kWh a prodej koncovým odběratelům za 3,5 Kč/kWh :D Celkem to asi dává smysl, ale né mně, tomu se teprve říká zelený přístup... Zrovna tyto státní subvence mi přijdou krajně nesmyslné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...