Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To jsi ale předpokládám poznal jinak, než z tý fotky? Jestli to AT jsou, tak určitě mid-size..

 

OTÁZKA: Mám otázky i ze života - Jakou značku hodinek nosíte a jakou značku společenské obuvi? Děkuji Pavel Řapek

 
JB5614d6_Frantiekuba_gluck.jpg ODPOVĚĎ: Nikdy jsem si ještě nepřečetl, jaké nosím hodinky. Teď se na ně dívám a mám na nich napsané Omega. Obuv nevím. 21.10.2014 10:55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

OTÁZKA: Mám otázky i ze života - Jakou značku hodinek nosíte a jakou značku společenské obuvi? Děkuji Pavel Řapek

 
JB5614d6_Frantiekuba_gluck.jpg ODPOVĚĎ: Nikdy jsem si ještě nepřečetl, jaké nosím hodinky. Teď se na ně dívám a mám na nich napsané Omega. Obuv nevím. 21.10.2014 10:55

 

:))) To je sila. Dedo má Aqua Terra a ani netuší. Hovorte si, čo chcete,  je to frajer. By sa mi páčilo, kuknúť na ruku, že čo to tam mám a tam AT. Čo dá nabudúce? ?Počkejte, podívám se, nějaký Pátek, to budou asi nejaký Primky.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba jsou to aqua terry z pláže za tři stovky. Pokud jsou mu hodinky a značky ukradený, tak je klidně možný, že někdy někde náhodně koupil fejk a neřeší to...Dokonce pravděpodobnější, než že by zašel k Dušákovi, vypláznul za ně desítky tisíc a pak si ani nepamatoval jejich značku:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...