Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Citace:

"Začneme s neobdivovanější, královskou komplikací ? tourbillonem. Pokud ho hodinky mají, počítejte s cenou kolem jednoho miliónu a výše. Pro ilustraci, většina je konstruována ze zhruba stovky součástek, které dohromady váží méně než 0,3 gramu ? dokážete si to vůbec představit?! "

 

zdroj:http://www.dreamlife.cz/magazin-luxusu/moda-doplnky/luxusni-hodinky-proc-stoji-miliony/article.html?id=630

 

Nějak si opravdu nedokážu představit 100 součástek s průměrnou hmotností 0,003 g (a nedej bože aby některá ze součástek vážila třeba 0,009 g). Je to blbost nebo mám malou představivost?

Je to blbost.

 

Tourbillon, kterej vyrábí Thomas Prescher (a to není žádný máslo!) jako součást svý Tourbillon Trilogy, váží - ať už ve dvou nebo ve třech osách - 4,472 gramů. Celej. Tak, jak leží a běží.

 

Příště radši založ nový vlákno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to blbost.

 

Tourbillon, kterej vyrábí Thomas Prescher (a to není žádný máslo!) jako součást svý Tourbillon Trilogy, váží - ať už ve dvou nebo ve třech osách - 4,472 gramů. Celej. Tak, jak leží a běží.

 

Příště radši založ nový vlákno...

 

Díky za info, myslel jsem si to, ale nemohl jsem to nikde najít. S tím novým vláknem mně to přišlo zbytečný, ta otázka nebyla "nosná" aby byla podkladem pro nové téma, ale možná jsem jen špatně hledal. Ještě jednou díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemienim ho obhajovať, ale väčšina ľudi nevie toľko o hodinkach skoro nič, navyše rapperi su známi svojim nevkusom na hodinky-väčšinou obsypane Béčka alebo v minulosti hociake Rolexy (za všetkych napr Akon alebo 50 Cent).

Na druhej strane som minule videl klip Kayneho Westa, kde sa mihli Offshorove Royal Oaky, alebo Usher je znamy milovnik hodiniek, hoci nejaky ten iced-out kusok ma ;)

 

A k samotnemu Riťhnusovi-vidim to podobne ako vy ostatni, typek si mysli, že ked predal 10k pred 3 rokmi, tak je hustej džíííí, ale aj arogancia je na vysokej urovni.

Najhoršie na tom je, že všetky tie deti na Pokeci začnu hovoriť aky je to borec, ked ma diamanty na hodinach......čo bude z tejto generacie ? :thumbsdown_anim:

Ach, ale 10 tisic eur.....za to by už boli JLC EWC :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhej strane som minule videl klip Kayneho Westa, kde sa mihli Offshorove Royal Oaky, alebo Usher je znamy milovnik hodiniek, hoci nejaky ten iced-out kusok ma ;)

Moc tuto scenu nesleduji (teda spis vubec), ale Kanye West je znamy, ze nosi g-shocky a dokonce je propagoval i na nejake akci Casia, video zde:

http://realtalkny.uproxx.com/2008/05/topic...-g-shock-event/ (dobre modelky ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by mě, co nosí průkopník rychle jizdy na českých silnicích (Vlastimil Hájek). Jestli to tady už bylo tak sorry za OT, ale mě to prostě nedá a musím se zeptat.

 

edit.: foto

 

Nevim, co ma za hodinky, kazdopadne jsem nedavno videl par jeho poradu Moto Svět na BoomTV (internet) a je to jednoznacne to nejhorsi, co jsem kdy videl, at uz na netu ci v TV. NAPROSTO STRASNY!! Nevim, v cem je ten pan dobrej, ale tohle to rozhodne neni! STRASNY!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...