Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra

Tak se zeptám znova. Proč píšeš svoje pocity o globálních značkách s puncem luxusu do vlákna o VIP.

Napsal jsem koment. Je jich v tohle vlakne mraky. To, ze se toho nekdo chytil a udelal z toho diskusi, jde mimo me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tonytrubka

Proste nemam potrebu si honit triko tim, ze nosim ROLEX. Proste si nepotrpim na globalni znacky, ktere maji punc luxusu.

 

Prostě na to nemáš tak aspoň ryješ že jo ;)

co globální oteplování :)

Upraveno uživatelem tonytrubka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Tebe neznam, tak te nemuzu hodnotit. Ale Kalousek je trotl a vubec me neprekvapuje, ze skoncil u Rolexu.

 

Já tě sice taky neznam a dokážu pochopit, že zakládáš vlákna třeba CERTINA OWNERS CLUB (to mi k tobě docela pasuje), ale nedokážu si vysvětlit, proč zakládáš vlákno JAKÉ ROLEX MÁTE ZROVNA NA RUCE. Teda pár teorii bych asi měl, ale rozvádět je nebudu. Čekal bych, že v prvnim postu budou právě tvoje Rolexky. To je jako kdybych šel založit téma, jaký Pateky máte právě na ruce.

 

PS: Každej v mládí prodělá nějaký trauma, máme pro tě pochopení, neboj. 

 

PPS: Víc se k tomu vyjadřovat nechci, sorry za plevel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Prostě na to nemáš tak aspoň ryješ že jo ;)

co globální oteplování :)

napadlo tě někdy, že pojem "na něco nemít" není o penězích ?

 

Já tě sice taky neznam a dokážu pochopit, že zakládáš vlákna třeba CERTINA OWNERS CLUB (to mi k tobě docela pasuje), ale nedokážu si vysvětlit, proč zakládáš vlákno JAKÉ ROLEX MÁTE ZROVNA NA RUCE. Teda pár teorii bych asi měl, ale rozvádět je nebudu. Čekal bych, že v prvnim postu budou právě tvoje Rolexky. To je jako kdybych šel založit téma, jaký Pateky máte právě na ruce.

 

PS: Každej v mládí prodělá nějaký trauma, máme pro tě pochopení, neboj. 

 

PPS: Víc se k tomu vyjadřovat nechci, sorry za plevel.

z toho vyplývá, že safi, kterej založil vlákno "co mě právě naštvalo" je permanentně nasranej ..... 

 

 

kuci vole .... mozek je sval .... trénujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

napadlo tě někdy, že pojem "na něco nemít" není o penězích ?

 

z toho vyplývá, že safi, kterej založil vlákno "co mě právě naštvalo" je permanentně nasranej ..... 

 

 

kuci vole .... mozek je sval .... trénujte

 

Ne, z toho plyne, že když to vlákno Safi zakládal, tak naštvanej byl...  a to je to, o čem jsem psal. Přečti si to ještě jednou a trénuj sval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdybych na Rolexy měl, tak bych si je koupil a že je nosí Kalousek by mi bylo jedno. Já bych měl mimo jiné radost, že mám hodinky značky, kterou nosí můj oblíbenec skotskou popíjející, přesně střílející a odpovídající Jesse Stone :smile_anim:  - Tom Selleck a jeho Pepsi Rolády

post-5787-0-39305300-1415210286_thumb.jpg

  

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ne, z toho plyne, že když to vlákno Safi zakládal, tak naštvanej byl...  a to je to, o čem jsem psal. Přečti si to ještě jednou a trénuj sval.

safi nebyl nikdy naštavenej .... jenom to předstíral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Já tě sice taky neznam a dokážu pochopit, že zakládáš vlákna třeba CERTINA OWNERS CLUB (to mi k tobě docela pasuje), ale nedokážu si vysvětlit, proč zakládáš vlákno JAKÉ ROLEX MÁTE ZROVNA NA RUCE. Teda pár teorii bych asi měl, ale rozvádět je nebudu. Čekal bych, že v prvnim postu budou právě tvoje Rolexky. To je jako kdybych šel založit téma, jaký Pateky máte právě na ruce.

 

PS: Každej v mládí prodělá nějaký trauma, máme pro tě pochopení, neboj. 

 

PPS: Víc se k tomu vyjadřovat nechci, sorry za plevel.

Vlakno jsem zalozil, abych nemusel kazdej den koukat na ty stejny R. At jsi jsou R. v R. vlakne.

Cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...