Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

čekal víc??? Jako co bys čekal???

Důležitější asi bude to na talíři než na ruce, ale mohl by si za honorář z Primy koupit něco s vyšší vodotěsností, ta pára z hrnců, furt teplá studená voda, třeba Ramsay v kukyni míval Bondovky, na PR Navitimery ;) , to dává smysl, né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je Fazere pozval sis ho ? Uvidíme tě v televizi ? :cheff:

Nejsem zadnej Vasut,abych strkal svuj ksicht do telky :oneeyed02: Nazory toho pana se mi moc zamlouvaji..To Gilius-nemam nic proti Seiku,ale vadi mi ten dojem pro lidi,levnych hodinek.Ja bych to resil tak jako Toyota nebo Nissan---sve TOP modely ,aby nazavanely levne ,bych proste nazval jinak,ale je to pouze muj zjednoduseny nazor.Ja si myslel,ze to jsou nejake Tudory a vono prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem zadnej Vasut,abych strkal svuj ksicht do telky :oneeyed02: Nazory toho pana se mi moc zamlouvaji..To Gilius-nemam nic proti Seiku,ale vadi mi ten dojem pro lidi,levnych hodinek.Ja bych to resil tak jako Toyota nebo Nissan---sve TOP modely ,aby nazavanely levne ,bych proste nazval jinak,ale je to pouze muj zjednoduseny nazor.Ja si myslel,ze to jsou nejake Tudory a vono prd

 

 

To řeší Grand Seiko nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry...nedává.....osobně nehodnotím hodinky podle ceny.......buď se mi líbí a něco mi "říkají",nebo ne. Každý máme vkus a kritéria někde jinde....... ;)

V klidu, já měl na mysli spíš parametry vodotěsnosti, než konkrétní modely, tj. k hrncům vyšší vodotěsnost, před kameru nižší... jinak platí známé "dle vkusu každého soudruha" :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Gilius-nemam nic proti Seiku,ale vadi mi ten dojem pro lidi,levnych hodinek.Ja bych to resil tak jako Toyota nebo Nissan---sve TOP modely ,aby nazavanely levne ,bych proste nazval jinak,ale je to pouze muj zjednoduseny nazor.Ja si myslel,ze to jsou nejake Tudory a vono prd

 

 

Nezapomínej na to,že pro spoustu lidí je vrcholem hodinařiny Festina(tím tuto značku neshazuji-osobně mám Festinky rád).......lidi,co to sledujou,ani nepoznají,co má na pařátě......je to ocelový,s ciferníčkama........

Zasejc to nežeň do extrému....... ;)

 

V klidu, já měl na mysli spíš parametry vodotěsnosti, než konkrétní modely, tj. k hrncům vyšší vodotěsnost, před kameru nižší... jinak platí známé "dle vkusu každého soudruha" :P

 

 

však ony ty Seika něco snesou...... :) Třeba mu jde o nenápadnost a spolehlivost.......to všechno splňují :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to resil tak jako Toyota nebo Nissan---sve TOP modely ,aby nazavanely levne ,bych proste nazval jinak,ale je to pouze muj zjednoduseny nazor.Ja si myslel,ze to jsou nejake Tudory a vono prd

 

No, nezapominejme, ze pan Pohlreich taky nejezdi Lexusem, ale Toyotou. Konkretne Avensis v kombiku - pro cloveka jeho profese asi nejracionalnejsi mozne auto.

Myslim, ze s hodinkami to bude podobne - kvalitni, ale zadny kolotoc. Zkratka vec, ktera ma slouzit svemu ucelu.

Postoj je to podle mne rozumny a sedi mi k celkove prezentaci pana Pohlreicha.

 

Jen me mrzi, ze se mi u tech Seiko ten cifr vubec, ale VUBEC nelibi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj....chápu...ale ta Seika něco snesou :)

Jasně, jsou to Seika :) ... mně se teda moc nelíbí, ale hlavní důvod je, že nenávidím římský číslice na chronografech a moc je nemusím ani na jinejch hodinkách, vrchol je pak "california dial", to se mi zdá jako úlet nebo výplod chorýho mozku :suicide_anim:

Ale zajímalo by mě, jestli Pohlreich (profi kuchaři) někdy používají stopky na hodinkách? Já teda používám hodiny na varný desce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem teď nějakej zakoukanej do Festin( nebijte mne :bangin: )....Lukáš Pollert je nosí:

 

http://www.festina.cz/pollert.html

Tak ten link je zajímavý ze dvou pohledů... Jednak Lukáš Pollert změnil názor komerci a za druhé jak si může Festina dát na stránky fotky, kde na dvou mimo Festin figurují i značky Lotus a Candino - tomu fotografovi bych nezaplatil, dalo se to vyfotit tak, aby tam byla jen ta Festina....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za druhé jak si může Festina dát na stránky fotky, kde na dvou mimo Festin figurují i značky Lotus a Candino - tomu fotografovi bych nezaplatil, dalo se to vyfotit tak, aby tam byla jen ta Festina....

 

 

Protože obě značky(Lotus i Candino) patří pod Festina Group.......je to jedna firma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu Pohlreichovi - neviděl jsem ho vařit, ale zrovna dneska jsem se bavil s bývalým šífem z restaurace v New Yorku a jenom jako zajímavost říkal, že nejen u nich bylo z hygienických důvodů zakázáno nosit prsteny, hodinky a náušnice. Takže Ramsay je prase... :) Ale pro Jonathana je prase i Jamie Oliver, protože si olizuje prsty... Nošení hodinek v kuchyni sice nepovažuju za prohřešek, ale sám, když vařím, tak hodinky taky snímám. Třeba to tak dělá i Príma šéf a je mu pak celkem jedno co má za hodinky a jakou mají voděvzdornost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ještě k tomu Pohlreichovi - neviděl jsem ho vařit, ale zrovna dneska jsem se bavil s bývalým šífem z restaurace v New Yorku a jenom jako zajímavost říkal, že nejen u nich bylo z hygienických důvodů zakázáno nosit prsteny, hodinky a náušnice. Takže Ramsay je prase... :) Ale pro Jonathana je prase i Jamie Oliver, protože si olizuje prsty... Nošení hodinek v kuchyni sice nepovažuju za prohřešek, ale sám, když vařím, tak hodinky taky snímám. Třeba to tak dělá i Príma šéf a je mu pak celkem jedno co má za hodinky a jakou mají voděvzdornost.

s tím souhlasím, když přijde hygiena tak aby měl pomalu každý kuchař svůj hajzlík, ale že mají kuchaři na pařátech tunu srágor, které vypadnou z hodinek a dalších šmuků to nikomu nevadí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...