Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jakub Vágner zůstává ambassadorem Tudor. V Rybím světě (http://www.ceskatelevize.cz/porady/11103482208-rybi-svet-jakuba-vagnera ) přesedlal na jiný model, tedy Pelagos.

 

"Fandové hodinek vědí, že proslulý rybář a dobrodruh Jakub Vágner na svých extrémních expedicích v posledních letech používal hodinky Tudor Hydronaut. Hodinky přežily se ctí drsné zacházení i extrémní teplotní a jiné podmínky. Na dalších výpravách proto bude Jakub používat hodinky stejné značky: nový model Pelagos."

 

"Po hodinkách Tudor Hydronaut 1200, které Jakubovi sloužily už od roku 2009, nyní sáhl po novém modelu Tudor PelagosTitanové pouzdro, heliový ventil, keramická luneta a vodotěsností do 500 m, to jsou parametry hodinek, které v dalších letech zažijí extrémní podmínky od tropů po Sibiř."

 

(zdroj: Bechyně )

 

image_276.jpg

 

image_279.jpg

post-7533-0-34052800-1434632846_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vágner je divnej, ale hodinky má pěkný. A sakra, koukám na zdroj tý druhý fotky.. to bude drahý :D

 

Dal jsem to sem z Bechyněho pro ilustraci hodinek, které reálně Vágner nosil. Kdyby Kyblík vadil, tak to třeba Kamil mázne.

 

To a v kontextu výměny za nový model není úplně marketingově povedená hláška k hodinkám za raketu. 6 let...

 

Trochu moje opožděnost, ale zaregistroval jsem to až dneska. Bechyně to publikoval již v září 2014, imho to na věci moc nemění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...