Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African
 Share

Recommended Posts

Dvě stálice českého bulváru a pseudo VIP : Mareš a Faltýnová

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

Edited by matt81

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

No, já bych k němu teda tak príkrý nebyl. Myslím, že ten chlapec moderovat akce umí a docela maká. Dělá denně firemní akce, diskotéky, rádio, furt s lidmi a s mikrofonem před nimi a to není žádná prrdel. Žije že soukromých peněz a tito plátci si pořádně ohlídají, jestli dostanou protihodnotu, nebo ne. Nežije z dotací EU, ani nesaje že státního rozpočtu. Nelze mu vytknout ani popel. Jedině může být někomu nesympatický, to klidně, ale prachy, potažmo zlaté Hubloty, za nic teda určitě nedostává.

Edited by Hasňa

ok, asi som sa zle vyjadril a beriem tento tvoj nazor...skor to teda malo byt tak ze mne osobne jeho vystupovanie nesedi, na firemnu akciu by som ho nepozval atd, atd...

samozrejme zarobene peniaze mu tu ( snad ) nikto nezavidi a teda ani jedny hodinky ktorych je majitelom 

tak ale na Maresovi je vidiet priklad pre mladych ze aj ked dokopy nic dobre nevies, staci "dobre" vyzerat, mat trosku stasticka a v pohode to dopracujes aj ku goldene Hublotom :) ...alebo inak...kolko hodiniek mas, tolkokrat si Maresom :D

Videl jsi ho nekdy nazivo? Peknej hnusak, neco jako pan Poulicek z tv Nova..a to ze umi aj,nj na to kaslu. Fetak je to.

Kluci...no taaak... kdyz uz nekomu neco zavidite, tak to aspon nedelejte takto okate... :-)

Ano, ta zavist je hrozna vec:), omlouvam se za tuto spatnou vlastnost:).

Cegy a Frantik: jste mne odhalili panove, jak to ale sakra tak presne vite?:).

Videl jsi ho nekdy nazivo? Peknej hnusak, neco jako pan Poulicek z tv Nova..a to ze umi aj,nj na to kaslu. Fetak je to.

Spíš než feťák, je permanentně utahanej. Od rána rádio, odpoledne až do noci živé akce, nárazově předtáčky pořadů. Mě naopak přišel v pohodě.

Spíš než feťák, je permanentně utahanej. Od rána rádio, odpoledne až do noci živé akce, nárazově předtáčky pořadů. Mě naopak přišel v pohodě.

Nezlob se, ale utahanej je, to mu neberu, ale kokes je mocna mana.

Nezlob se, ale utahanej je, to mu neberu, ale kokes je mocna mana.

On to v tzv. "kreativní" branži není až tak neobvyklý životabudič. Zase lepší jak zapíjet lexauriny vodkou.

On to v tzv. "kreativní" branži není až tak neobvyklý životabudič. Zase lepší jak zapíjet lexauriny vodkou.

Neni to neobvykle, plne souhlasim. Jinak to nemohu posoudit, co je mene skodlive:).

Neni to neobvykle, plne souhlasim. Jinak to nemohu posoudit, co je mene skodlive:).

:lol2: to musíš střídat. Po koksu jedeš další pracovní dvacítku, po tom druhém jdeš do limba a pěkně se na ni čtyři hodiny vyspíš.