Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A tohle je zas kdo? On tam aspon napise to jmeno, zejo.

 

No, napsal sice jméno, ale přesto netuším, o koho jde. Podle Google je to nějaká modelka z UK ve zdejších zeměpisných šířkách neznámá. 

 

A pokud reaguješ na můj příspěvek, pak ti slavnostně představuji Pala Haberu, zpěváka slovenské kapely Team, kterého zná předpokládám každý žijící obyvatel ČR. Teď už ho znáš i ty :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda gugl docela drzej, kdyz rovnou napise, ze je v CR neznama. Ja teda vidim dost ceskejch stranek, heslo na cesky wiki a tak, asi lepsi gugl.

Dik, toho jsem asi ani znat nepotreboval:)

Taky nejsem členem jeho fanklubu, ale mezi VIP rozhodně patří, narozdíl od jiných trapáků.

Tenhle chlapík napsal nebo zpívá písně, které zná skoro každý, posledních cca 30 let teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejznámější modelkou v čechách je teď Džegr...ale na tom jsem hodinky asi nikdy neviděl :-(

No a když jsme u NHL...Hudler má v novým seriálu Sezóna za vodou fullgold Rolby asi day-date na presidentu...

Crazy Ovi a Hublot s Turbem

NY-BW056_SPRTS__G_20120827200125.jpg

 

Henrik Lundqvist je ambasador Tag Heuer, ale asi toho má plnou kabelku, na netu je vidět s Tudorama, B Superocean Heritage v Chronu...

10847418_10152830888228655_3714702828147

 

PK Subban a Suby v bicoloru

PK-Subban-Rolex-GMT-Master.jpg

 

Sidney Crosby a Daytony

Sidney-Crosby-laughing-featured-640x424.

...a Steve a jeho klasika :-) (tuto fotku neznám)

Steve-McQueen-Rolex-Submariner.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim Jagrem je pro me nejvetsi zahada, proc furt dela nejaky reklamy na cinsky telefony a podobne, je ho ted plna minimalne Praha. Co ho k tomu cafra takhle pudi? Dyk je zabezpecenej na 100 dalsich zivotu, a neprijde mi ze by byl nejakej narcis, spis naopak? Ja nereknu upsat se na hezkejch par mega, kdyz budu hrat s nejakou konkretni hokejkou, ale todle..?

Edit: A to neni nic proti nemu jezismarja nebo nejaka zavist, je to borec, jenom tomu proste nerozumim:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim Jagrem je pro me nejvetsi zahada, proc furt dela nejaky reklamy na cinsky telefony a podobne, je ho ted plna minimalne Praha. Co ho k tomu cafra takhle pudi? Dyk je zabezpecenej na 100 dalsich zivotu, a neprijde mi ze by byl nejakej narcis, spis naopak? Ja nereknu upsat se na hezkejch par mega, kdyz budu hrat s nejakou konkretni hokejkou, ale todle..?

Edit: A to neni nic proti nemu jezismarja nebo nejaka zavist, je to borec, jenom tomu proste nerozumim:)

 

ad Huawei http://prazsky.denik.cz/z-regionu/jagr-kvuli-svemu-kladnu-tocil-reklamu-zaridil-celou-arenu-20151113.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...