Jump to content

Jaké hodinky nosí VIP?

African
 Share

Recommended Posts

Fotograf Martin Fořt: Podle novinářů prý patřím mezi deset nejlepších hodinkových fotografů

Tohle o sobě může říct opravdu jenom učiněnej ko.kot. A ve snaze působit jakože objektivně se odkáže na novináře.

Fotograf Martin Fořt: Podle novinářů prý patřím mezi deset nejlepších hodinkových fotografů

Tohle o sobě může říct opravdu jenom učiněnej ko.kot. A ve snaze působit jakože objektivně se odkáže na novináře.

Občas si na něj vzpomenu, když se mi nějaká fotka povede a zvažuju, jestli bych si na ni neměl dát do rohu jméno.

Když si představím, kam až by to mohlo dojít, vždy tu myšlenku pustím z hlavy ...

Občas si na něj vzpomenu, když se mi nějaká fotka povede a zvažuju, jestli bych si na ni neměl dát do rohu jméno.

Když si představím, kam až by to mohlo dojít, vždy tu myšlenku pustím z hlavy ...

podpis fotku nedělá .... naopak jí může ublížit i kdyby byla ze zlatýho Zmizíkojc Háselbádu

..... jestli se nepletu, tak si ty tisíce hodinek napůjčoval tady v duchu"půjč mi to, já si to cvaknu" ..... což asi není nic proti ničemu až na to následný divadlo s kopyrajtama atd....to mu následně votevřelo vrata do butiků a už je z něj ten profesionál ..... mám pocit, že se "naučil" fotit celkem nedávno na worksopu u jednoho místního fotografa, kterýho radši v rámci bezpečnosti :) nebudu jmenovat  .... prostě profík každým coulem .... ale všechno tohle mám z doslechu, aby bylo jasný a aby nedocházelo k nějakým spekulacím ....

Edited by YPO

Já tomu nerozumím.

V celé ČR budou tak dva lidi co se živí focením hodinek, jak je potom těžký být v top10?

je to stejný jako když běžíš maratón sám se sebou ..... seš první i poslední