Přejít na obsah

Hodinky k 40. narozeninám


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

tak jsem po dlouhé době zase tady a měl bych prosbu na vás všechny... Dostal jsem od mé drahé a lepší polovičky možnost pořídit si tikající dárek k narozeninám, a jsem bezradný...

 

Moje první hodinky, které mám moc rád po všech stránkách jsou STOWA Antea 39mm se strojkem Soprod A1, automaty.

 

Chtěl bych hodinky elegantní, společenské, jednoduchého a čistého designu, spíše manuály než automaty, průměr kolem 39-42 mm, ale s delší rezervou (ideál 7 dnů a více :D) a ukazatelem rezervy nátahu. Ale ani automaty splňující podmínky nebudou vadit... Netrvám na žádných dalších komplikacích, pokud budou mít datum, bude to super... radši na kůži než na tahu... kdysi jsem se poohlížel po moonwatchích, ale poslední co se mi líbilo nejvíc jsou kousky od H. Moser a Cie, ale bohužel cenově úplně jinde... (tam mě dostala ta rezerva nátahu na těch 8 dnů...)

 

Cenová relace kolem 100t

 

Díky za jakékoliv nápady...

 

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris artelier caliber 111 10 days power reserve. Splnaju vsetko, co pises.

 

https://www.oris.ch/en/watch/oris-artelier-calibre-111/01-111-7700-4065-set-1-23-87fc

 

Hezky, moc moc pěkný díky... akorát ta cena, ale to se ještě uvidí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj keď neviem, či by to nechcelo k jubileu skôr zvučnejšiu značku, skúsim navrhnúť C1 Grand Malvern od Warda s 5 dňovou rezervou.

 

Taky moc krásný hodinky, čistý design, automaty... hmmm... ale jak říkáš, možná zvučnější značku... ale líbí se mi také moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na orisky za takovej randal bych se vykaslal, to je fakt nesmysl..

 

Podle me tady nemas sanci nic koupit dle tveho zadani v tvem limitu..se zvucenjsi znackou. Max ty Panerai ktere jsou ale vetsi a nemaji ukazatel rezervy...

 

Na pomezi jsou kusy od Blancpainy, coz jsou ciste oblekovky kde hodne z nich ma 100hr PR ale jsou to automaty, a bude to o stesti koupit:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/119515-blancpain-villeret-ultra-slim/?hl=blancpain

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TU sú za troška lepšiu cenu a ešte majú aj 22% zľavu, takže by si sa dostal na 3k USD (+Clo a DPH).

 

Díky za tip, už jsem hledal... v ČR mají za 128k, ale z UK nebo i jinde se dá v pohodě za těch 100k +-.... ale je to Oris... jinak jsou fakt moc pěkný....

 

Ještě uvažuju nad moonwatchema v prodejním vláknu... není to sice přesně to co hledám, ale dobrá cena, komplet balení....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na orisky za takovej randal bych se vykaslal, to je fakt nesmysl..

 

Podle me tady nemas sanci nic koupit dle tveho zadani v tvem limitu..se zvucenjsi znackou. Max ty Panerai ktere jsou ale vetsi a nemaji ukazatel rezervy...

 

Na pomezi jsou kusy od Blancpainy, coz jsou ciste oblekovky kde hodne z nich ma 100hr PR ale jsou to automaty, a bude to o stesti koupit:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/119515-blancpain-villeret-ultra-slim/?hl=blancpain

Díky za tip na Blancpainy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co pětidenní Baume & Mercier Clifton?  Inhaus, automat, 40mm, retailová cena u nás 75tis. Doporučuju vidět naživo, moc pěkný hodinky.

 

Edit: akorát tedy nemají ukazatel rezervy,

 

1626376.png.transform.bemproddetailsgall

 

1649396.png.transform.bemproddetailsgall

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Možná by něco zaujalo od Nomose.
 
NOMOS GLASHÜTTE
TANGENTE DATE POWER RESERVE
42 HODIN
Splňují vše, kromě délky chodu.
 
NOMOS GLASHÜTTE
LAMBDA
84 HODIN

 

Ty Ondro Nomosy jsem se samozřejmě díval jako první, akorát už mám Stowa Antea 39mm, což je + - úplně stejné/podobné jako ty Tangente... a Lambdy.... hmmm ty  se mi samozřejmě líbí, ale jedině stříbrné s modřenými ručkami... white gold cena 444t Kč... to už jsme zase trochu za limitem.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...