Přejít na obsah

Hodinky k 40. narozeninám


Doporučené příspěvky

Pamy se mi libi, ne Radiomiry. Ale je tu nejaky model co splnuje velikost do 42mm, rezervu aspon tech 5 dnu, a ukazatel rezervy? Jestli manual nebo automat, to je mi jedno... spis snad i radsi manual...

Do 42mm s těmahle nároky prostě u PAM nepochodíš. Jediný 42mm, co maj ukazatel rerezvy, jsou PAM 1537, ale maj jen třídenní rezervu a ceníkovka novejch je někde u 9K eur.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To su teda zvědavý Martine,co vybereš a kdy to uvidím v Hradišti !? :-)

Toz Bohusu :D v Hradisti urcite uvidis!, ale co to fakt sam jeste vubec netusim... chronobundus opet radi v plne sile, ale kdyz tak checkuju co se mi opravdu libi a co bych chtel, tak se pod 200t nedostavam :((( Nejak to vymyslim, skocime na pivko, predem Ti poslu nejake napady a prodiskutujeme to. Budu moc rad, kdyz uslysim Tvuj nezaujaty nazor a i jiny pohled na vec, protoze se v tom uz fakt placam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale obecne vsechny navrhy zatim maji neco do sebe - Orisky, Wardy, Eberhardy... taky IWC Portugiesery... jen vetsinou to jsou 42-43 mm a mam strach, jak to sedne na ruku. Resim i jestli manual nebo automat, asi bych radsi sel do manualu, ale s delsi rezervou (aspon 3-5 dnu)... libi se mi i Omega DeVille z prodejniho vlakna - model 2002, ty nove uz nee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diiky za tip, uz jsem videl, ale jsou 44mm a celkove usporadani ciselniku se mi az tak nelibi... navic tmavy ciselnik, preferuji bily, slonova kost, stribrny, modre arabske cislice, rimske radsi nee, tepelne modrene rucky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tyjo GS jsou super strojovny, ale myslim ze nic co by mi seflo na 100% Seiko nevyrobilo... asi zustanu u suise ;)

 

Porad hloda IWC Portuguese 7 days automat, nebo 8 days manual :D ale cenove jsem uplne jinde, nez jsem puvodne chtel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...