Přejít na obsah

Hodinky ORIENT - zkušenosti?


babaq

Doporučené příspěvky

Kdyby měkdo chtěl tak za modré mako výrazná sleva, snad není ani clo a DPH

http://www.a-watches.com/orient-mens-automatic-blue-mako-scuba-divng-watch-em65005d-cem65005d/

Má někdo zkušenost s Tímto obchodem ?

Líbí se mi tam tyto Orienty 

 

http://www.a-watches.com/em65006d/

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsichni. Mam Orientky 300m Pro Saturation Diver a chci se zeptat... Nemate nekdo zkusenosti ci informace o jejich odolnosti proti vlhkosti, pokud korunka neni plne dotazena? Vim, jsem blazen, ale kapla mi na korunku voda a zjistil jsem, ze byla cca o 2 otocky povolena...

Upraveno uživatelem neferirkare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jako nadšenec do značky Orient a jejich věčný obhájce, se musím bohužel podělit o nemilou zkušenost.

Je to týden, co jsem si při práci pěkně zapatlal jedny novější Orient. Šoupnu je ve dřezu pod vodu, vydrbu a nechám uschnout na utěrce.

Po hodině při vaření popadnu utěrku a hodinky letí na zem. Nebyla to ani moc veliká rána, výška max jeden metr. Prohlédnu sklo, ciferník a chod, vše v poho. Druhý den hodinky nejdou, otočím je a samonátah se ani nehne.

Mažu k hodináří a nevěřím vlastním očím. Dva šroubky jsou ulomené a hlavičky se tam kutálejí  :eek: Oprava tedy za pár korun, ale zjištění že kvalita toho železa stojí za prd,  je nemilá. Asi začnu tahat starší kousky, tam je to jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má někdo zkušenost s Tímto obchodem ?

Líbí se mi tam tyto Orienty 

 

http://www.a-watches.com/em65006d/

 

Díky za odpověď

 

Znám ale neodesílaj do ČR. Tot mi odepsali:

We thank you for your email but unfortunately we don't ship to Czech Republic due to the customs issues and high risk of items getting lost there.
We are located in Singapore.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase nějaká pitomá výmluva. Až na naprosté výjimky není na hodinky ze SG uvaleno clo, ale DPH samozřejmě ano, záleží, jakou přepravu zvolí. A riziko ztráty není o nic větší, než u zasílání kamkoliv jinam, stačí balíček pojistit, což umožňují všechny přepravní společnosti.

Jejich chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Znám ale neodesílaj do ČR. Tot mi odepsali:

We thank you for your email but unfortunately we don't ship to Czech Republic due to the customs issues and high risk of items getting lost there.
We are located in Singapore.

absolutně nesmyslná výmluva. Zde vcelku oblíbený prodejce creation watches a např. Nato Zulu a i mnozí jiní také sídlí v Singapuru a do ČR bez výmluv a obav posílají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mne mrzi, ze se k nam tak nekteri vyrobci stavi. :(

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Chtěl bych se zeptat majitelů Orientů s rezervou nátahu, jak jim tato komplikace funguje v praxi. Odpovídá + - hodnota skutečné rezervy s tím co ukazují hodinky? Ukazatel nátahu klesá (stoupá) v rozsahu stupnice plynule či skokově? Tuto komplikaci bych u svých příštích automatů docela uvítal, jen nechci něco pouze "na okrasu", ale abych se mohl trošku spolehnout. U některých aut ručička od benzinu taky drží a drží a pak náhle jde rychle dolů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden kousek s funkcí Power Reserve, který jsem zakoupil někdy před 14 lety (kalibr 46F). Zobrazovaná hodnota rezervy nátahu odpovídá (a vždy tak bylo) reálu, ručička ukazatele se posouvá plynule; v rámci stejné zkušenosti bych v tomto mohl odcitovat také Viktora:

 

[...] Nedají se natahovat, ale stačí s nima párkrát hýbnout a ručička rezervy chodu už začně nabíhat. V průběhu dne je milé pozorovat, jak rezerva roste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jako že zataháš za tah? Já se nejvíc o hodinky bojím při nějaké namáhavé aktivitě, kdy ohnu ruku v zápěstí a hodinky si "nepoodjedou" nahoru, ale povolí stěžejka a tam ti kontrola moc nepomůže. Tyhle stěžejky tam byly asi tři roky a hodinky byly hodně nošeny a i na divočejší aktivity, takže si výměnu již zasloužily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...