Přejít na obsah

Hodinky ORIENT - zkušenosti?


babaq

Doporučené příspěvky

ja mam sve prvni Orienty asi tyden.

Koupil jsem Tritony, ponevadz me lakala rezerva natahu, ktera je stejne porad na plno :)

rano mam na 30h nasadim na ruku a za par minut uz jsou zase na 40h, takze nejsou potreba vubec natahovat. vic jak 40h jsem je zatim nenechal lezet.

 

Co me ale opravdu mile prekvapilo je presnost, za cely tyden mereni jsou porad okolo 2 sec / den coz na nove hodinky teto cenovky je parada.

Zpracovani je dobre, samozrejme provedeni a design je jednoduchy, ale funkcni.

 

 

post-60846-0-06028100-1573505272_thumb.jpg

post-60846-0-96019300-1573505292_thumb.jpg

post-60846-0-85078300-1573505306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak já toho mám celkem asi 80ks, větší část mám nafocenu na linku viz podpis, ale zatím se snažím držet větší diverzity - a moc nezabředávat do hrátek s barvama u jednoho modelu. Nejvíc jsem se takto zamotal zatím do Poljot budíků, kde jsem na 5ti variantách v tomtéž pouzdře a už si to zakázal, protože se pak neposouvám k zajímavějším modelům  :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuto znacku som opominal. potom som vsak narazil na nete na model Retrograde Automatic, konkretne na model z videa 

 a bolo vybavene. na fore som nasiel foto a recenziu od luba, ktory ma v tom este utvrdil. mam ich kratko, ale som s nimi spokojny.  Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky chlapi! Myslel sem si to a samozřejmě logicky jsem rád, že to je spíš ten vnitřní :) Čekám na ně, že mi dorazí ze Skywatches, totiž na ty bílý\krémový, tak koukám, že se teda mám na co těšit. Tušil jsem, že sou krásný, ale díky lubovým fotkám sem nevěděl, že až tak moc. Jak sou i ty indexy vypiplaný a hodinová a minutová ručka se zdají, že jedna polovina je lesk, druhá broušená... Ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak sou i ty indexy vypiplaný a hodinová a minutová ručka se zdají, že jedna polovina je lesk, druhá broušená... Ještě jednou díky!

to zpracovani je skutecne fantasticky. rucky - dobry postreh, je to super reseni, kdy jsou za ruznych svetelnych podminek vzdy skvele citelne. stejnetak to maji i jednodussi OS classic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, ale tohle snad člověk, kterej si vyhlídnul konkrétní hodinky hlavně kvůli jejich estetické stránce, snad ani nemůže přehlídnout :) Když vidím ty tvoje krásný fotografie, říkám si, že je obrovská škoda, jaký má Orient\OrientStar příšerný fotky. Tam nejen že nic nevynikne, ale ještě ty hodinky vypadají kolikrát bohužel úplně až hnusně. A přitom si to ta značka moc nezaslouží a určitě je to jeden z důvodů, proč je tak podceňovaná. Docela se divím, že se někdo v managementu Orientu ( pokud vůbec nějaký má ) nepropadá hanbou. Kvalitní fotografie je strašlivě důležitá věc, to je základ, né každej má tu možnost se zvednout a jít se na ně podívat in natura a ne každý si umí spousty věcí z fotek domyslet\odmyslet. Fakt je to veliká škoda, vzhledem k tomu, jaký dělaj hodinky... Ale co, pro nás to je vlastně dobře - krásný hodinky za babku, co víc si přát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

uz sa vam to niekedy stalo?? mam problem s korunkou, resp. oskou, vyosila sa. korunka nie je v kolmej polohe na osicku. doposial sa mi to este nestalo pri ziadnych hodinkach. hodinky nespadli na zem, nebolo s nimi hrobo zaobchadzane a ani nie su nijako inak poskodene.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...