Jump to content

Hodinky ORIENT - zkušenosti?

babaq
 Share

Recommended Posts

V 22. 6. 2020 v 9:49, lub napsal:

jestli se to posere na těch mých, tak vím, kam se obrátit. díky!

Update - hodinky som poslal do ONYX servisu. Kedze original diel je tazko zohnatelny, podarilo sa im zohnat  podobnu pruzinku, ktora sadla. Teraz ma luneta "len" 60 klikov, ale zato presne na minutove indexy. Ja som s takymto riesenim velmi spokojny a musim pochvalit p. Kalivodu za velmi dobre informovanie pocas opravy a zaroven za pracu jeho servisu - na hodinkach mi miesta ktore som poskrabal prelestili a teraz su ako nove. Aj cena bola podla mna primerana, takze sa na nich mozete s doverou obratit 🙂

No výborně! Zaprvé gratulace a zadruhé dobré vědět. A za třetí taky bych raději klik rovnou po minutě - přijde mi to praktičtější. Podmínkou je ale dobré lícování s indexy.

• 2 months later...
  • 7 months later...

Pánové přidávám se s nepříjemnou zkušeností s Kamasu. Na těch mých se nějak přidělává luneta. Prostě najednou jde otáčet hodně ztuha. Hodinky si moc nepořádku neužily a ani do vany je neberu, takže těsnění by mělo být v pořádku. Vždycky jsem schopen je po chvíli rozchodit korektně. Lunetu na SKX a želvách jsem měl několikrát dole a silikonem těsnění mazal, tady to dle všeho nejde snadno. Má někdo podobnou zkušenost? Díky.

mne sa na OrientStaroch posrala hriadelka nastovania casu. ked som nastavoval cas, tak sa vykryvila a nedolieha k puzdru. najhorsie je to, ze predajca nereaguje a teraz to riesi inspekcia :(

• 5 weeks later...

Orient Kano - trochu mi do nich nateklo, zarosily se a přestaly jít. Po tom tornádu máme snad i velký tlak 20 cm pod hladinou, na hodinkách je 20 bar.

• 2 months later...

Neviete niekto poradiť /link/ kde by som zohnal náhradný cifer pre Orient Ray 1 generácie? Predpokladám, že sú rovnaké aj u 2ky ale chcem ich na staršiu verziu. Vopred ďakujem...