Přejít na obsah

Co je to?


bob.zizka

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Potkala se korunka Rolex s logem Tudor, ale tohle snad ne :-/

Filipe jestli sbíráš příspěvky tak jsi mohl alespoň přijít s něčím hodnotnějšim než jen s takovým zvoláním.

 

Já pátral všude možně a třeba na Uhr foru je o takových hodinkách zmínka jako o Frankensteinech. Prostě sešito z víc kusů.

Někdo píše,že takové ciferníky byli pro anglické zemně v počátcích distribuce, ale to nekoresponduje s rokem výroby toho kusu, který je dle čísla ze 77. Další názor je,že dříve si někteří majitelé Tudorů chtěli své hodinky nechat vylepšit a jakoby zvíšit korunkou jejich exkluzivitu. Vše je ale založeno na,, jedna bába povídala" ale od samotného Rolex či Tudoru není k takovému kusu žádné vyjádření. Moje vyjádření je: ruce pryč. Za 2 tisíce éček koupit bastl s nevalnym pouzdrem a pochybnejma ručkama a schánět k tomu správnej cifr se prostě nevyplatí. Hledal jsem Tudor či Rolex z roku 78 a při tom na ně narazil. Závěr-vintage je drahá sranda,radši si každý rok dam na stranu 2 tisíce Euro a až bude kopička větší tak si koupim nějaké novodobé R s papírama a snad se nespálim tak jak by to mohlo dopadnout v takovémhle případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...