Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Áno. Originál je len jeden a to od firmy SMOK. Vyrába sa v troch variantách. Chróm, zlatá a hnedá farba. Veľmi zdarilé kópie vyrábajú však aj iní výrobcovia. Kvalitatívne sa vyrovnajú originálu ale sú tam malé dizajnové odlišnosti, či už vo vrúbkovaní, v sklone clearomizéru alebo v hrúbke vodičov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím e-kuřáky,

 

rád bych se mezi vás přidal, protože klasické cigarety mi začínají vadit (hlavně smrad). Denně kouřím okolo půl krabičky modrých Camelek, večer nad pivem klidně 2 krabičky. Rád bych nejlépe nějakou, která by mě informovala, že už jsem "dokouřil" jednu cigaretu, abych jí nekouřil bez přestávky 2 hodiny. Bohužel i po delším hledání na internetu, jsem nenašel žádnou ecig, která by mě přesvědčila do ní jít. Proto bych se vás rád zeptal na doporučení, rád bych raději víc jak 1 kousek, abych mohl točit různé příchutě. Nebo pokud máte dobrý osvědčený (nejlépe pražský) obchod, tak sem s ním. Budu vám velice vděčný.

 

Díky

Petr

 

P.S. Zatím to vede http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-joyetech-ecom-bt-650mah-cern-6885

Upraveno uživatelem DarkJober
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím e-kuřáky,

 

rád bych se mezi vás přidal, protože klasické cigarety mi začínají vadit (hlavně smrad). Denně kouřím okolo půl krabičky modrých Camelek, večer nad pivem klidně 2 krabičky. Rád bych nejlépe nějakou, která by mě informovala, že už jsem "dokouřil" jednu cigaretu, abych jí nekouřil bez přestávky 2 hodiny. Bohužel i po delším hledání na internetu, jsem nenašel žádnou ecig, která by mě přesvědčila do ní jít. Proto bych se vás rád zeptal na doporučení, rád bych raději víc jak 1 kousek, abych mohl točit různé příchutě. Nebo pokud máte dobrý osvědčený (nejlépe pražský) obchod, tak sem s ním. Budu vám velice vděčný.

 

Díky

Petr

 

P.S. Zatím to vede http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-joyetech-ecom-bt-650mah-cern-6885

Na začiatok Ti úplne postačí batéria Vision EGO 1300 a k tomu Clearomizer Vision Mini Vivi Nova 2ml s dlhými knotmi. 1 cigareta = 15 potiahnutí, takže displej riešiť nemusíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím fšechny efajčiary :smoke:

 

Doma padlo rozhodnutí přejít na e-cígo a vůbec se v tom nevyznám. Co by jste doporučili pro začátečníky. Manželka i já pálíme tak krabičku za 1-2 dny. Koukal jsem na stranky atty.cz,chválíte je.

Raději něco objednám než koupit nějaký šmejd tady v Chomutově a nebo jestli někdo ví o slušném obchůdku budu rád za tip.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Sám jsem na ecig už čtvrtý rok, prošel jsem si leccos. Do začátku bych dnes asi doporučil Davide Mini BCC, buď na nějaké ego baterce, nebo na Innokin iTaste VV3. S tím asi neuděláš chybu. Pokud budeš kupovat u tiktaka (atty.cz), tak při registraci zadej svůj nick tady na foru, budeš mít menší slevu. Co se liquidu týče, buď hotovky, nebo si namíchej sám. Tiktak prodává báze a aromata Atmos Lab, a pro mě osobně je to top.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraby asi bych koupil jakoukoli baterku s ego (510) závidem a k tomu koupil clear, nejlíp vivi nova pro začátek myslim že dobrý, tu baterku aspoň jedenáctikilo.. btw. já s tim sekl a mam doma takřka novej grip Vision blade, mohl bych ti ten komplet vercajk za pár drobných pro začátek nechat (clear novej, baterka nabíječka grip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

atty.cz ma tiktak. Mam od nej Davide Mini atomizer a iTaste grip. To je kombinace, kterou mi doporucil na zacatek a myslim, ze vic nez dobre. Ten grip ma vyhodu v stabilizacni elektronice - kouri to furt stejne, a pak se proste vybije. Naproti tomu eGo baterky kouri podle napeti na baterce, takze to proste postupne kouri hur. Plus ma iTaste nastavitelnej vykon/napeti, coz je fajn a pocitadlo natahu, coz je vec, ktera ti umozni si hlidat koureni. Kouknes, kolik jsi uz udelal natahu a treba po patnacti si reknes, hotovo, cas koncit :).

Ten Davide je taky dobrej, hodne lidi si ho na forech chvali. Kouri to dobre, vymeny hlavy jsou asi za 70,- a menis to zhruba za 20 dni, mesic. Kdyz vemes BCC verzi, tak se da hlava premotavat a je to zase vyrazne levnejsi.

Doporucuju procist atty web, maji tam suprove popsany zaklady ekoureni. Nebo se tam rovnou stav, oba chlapici, co tam delaji, ti ochotne poradi, vysvetli co a jak se da dle rozpoctu poridit, doporuci i liquidy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím znovu elektro-kouřily.

 

Konečně jsem se rozhoupal a zahodil klasické cigarety... Dnes jsem si povídal hodinku s milou paní v pobočce ecigareta-marion.cz v Metropoli na Zličíně. Mají hrozně zapadlý obchůdek nad obchodem Lee Wrangler, do kterého se dostanete jen přes již zmiňovaný LW.

 

Vybral jsem na začátek Ego-T2CC 1100mAh + Dekang USA mix 11mg  a Liqua Two Apples, též 11mg.

 

A výsledek? Příjemé pokouření (prozatím). Jablíčko je super dezert po jídle a Dekang obstál chuťově i ke kávě. Jedná se teprve o první den a doufám, že už se zpátky nevrhnu k tabáku, v hlavě to mám (snad) srovnané, tak uvidíme :).

 

Přeji příjemné pokouření a hezký večer.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuci co si myslíte o el. dýmce?Kouřím zhruba 5 cigaret denně pokud nesedím v knajpě :).Kámoš hulí el. cigáro už nějakej ten rok,jediný co mě na tom sere je ta velikost+váha  a pokaždý když si z teho potáhnu,mi tam něco chybí.Nevím jak to popsat-asi něco jako hutnost toho kouře.

Co by jste mi tak doporučily?chtěl bych něco malého,lehkého,nebo tu faju,to se mi moc líbí-ale jakou?

Našel jsem tohle http://www.kurakuvsvet.cz/p/925/elektronicka-dymka-618-dct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...