Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jen hlásím, že IQOS se už dá koupit i u nás a cena jednoho balíku "cigár" je 90 korun, pokud kupujete karton, jinak kilo. Což je oproti 6 éčkům, které to stálo, když jsem to kupoval z Německa, výrazný rozdíl. I po dvou měsících jsem s tím furt spokojen.

 

Kde jsi kupoval, můžeš hodit link? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

chtěl bych požádat vážené kolegy, jestli se někomu doma neválí nepoužívaný hardware. Zatím používám Joyetech eGo AIO Pro. Chtěl bych se posunout výš, ale jelikož jsem technická trubka, a ani po hodinách studia na netu z toho nejsem moudrý, bojím se nakoupit nové věci, se kterými si pak nebudu vědět rady. Představoval bych si nějaký grip se vším co k tomu patří k okamžitému použití, s čím bych mohl experimentovat. 

Díky za nabídky. 

Upraveno uživatelem Klokan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, takže strojek v trafice a náplně na webu?

Ne, strojek přes přihlášení se a sjednání schuzky https://cz.myiqos.com/podpora/help-store.html, přijede prý pán, a prodá ti strojek. Prý je snad dokonce možné si to na tejden nebo dva půjčit, a pak se rozhodnout. Náplně - heets, na tom webu nebo např. u nás v trafice:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě je divné, proč si to prostě nemůžeš koupit a musíš si někoho objednávat?

Můžeš si to koupit v Iqos store v Kutné Hoře, nebo si počkat, až jich ne podzim pár dalších otevřou. Pokud vím, je to prý proto, že chtějí každému zákazníkovi vysvětlit, jak s tím zacházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...