Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

BINGO  :D

Tady se pozná, kdo už vapuje nějaký ten pátek. Mám V2 (vyšmelil jsem jí s Organicem za Provárko - jestli to dokonce není V1), V3 (taky za něco na VaporWall) a teď 4. Zatím je v kombinaci jako tank. S výplní jí zkusím v září/říjnu až poletím na dovolenou. Zatím spokojenost. Ze všech se asi nejlíp motá. Malá kotelna, ale mraky to dělá úžasný. Chuť netřeba komentovat. A nežere to jako Zil.

No ty vogo Spheroid, na ten už jsem málem zapomněl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne, strojek přes přihlášení se a sjednání schuzky https://cz.myiqos.com/podpora/help-store.html, přijede prý pán, a prodá ti strojek. Prý je snad dokonce možné si to na tejden nebo dva půjčit, a pak se rozhodnout. Náplně - heets, na tom webu nebo např. u nás v trafice:-).

 

Tak jsem si po registraci na webu objednal schůzku s dealerem a přijela šikovná pěkná blondýnka :)  Uvidíme, jak za těch pět dní si na IQOS zvyknu, když jsem u nás v restauraci požadoval popelníček, tak se obsluha tvářila poněkud rozpačitě :lol:

Upraveno uživatelem Carllos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po registraci na webu objednal schůzku s dealerem a přijela šikovná pěkná blondýnka :)  Uvidíme, jak za těch pět dní si na IQOS zvyknu, když jsem u nás v restauraci požadoval popelníček, tak se obsluha tvářila poněkud rozpačitě :lol:

Jo, za kolegou taky přijela slečna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kucí, prosím o názor/radu.

Mám teď dva mody, ve kterých mám poslední lišku, a na obou mi jdou blbě hodiny. Předběhnout se třeba o pět minut za dvě hodiny. 

 

Jak je to možný? Jde s tím něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupila jsem si e-cigaretu s těmi vyměňovacími filtry a ty filtry jsou vyschlé, tak jsem si moc nezakouřila a utíkala jsem raději hned do obchodu, koupit si normální. Jedna kamarádka má taky nějakou elektronickou, ale ta ji nedá z ruky, kouří snad i v posteli. Takže mně nepřijdou, že by měly nějak pomáhat od závislosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kucí, prosím o názor/radu.

Mám teď dva mody, ve kterých mám poslední lišku, a na obou mi jdou blbě hodiny. Předběhnout se třeba o pět minut za dvě hodiny. 

 

Jak je to možný? Jde s tím něco udělat?

 

Zkus je odkládat na korunku nebo dýnko  :lol2:

Jinak nevím. Nikdy jsem hodiny na gripu neaktivoval, takže ani nezkoumal přesnost. Ono je otázka co to tam řídí za krystal (nebo co to vůbec řídí). Ale zkusím PICO co mi to řekne. Taky tam mám poslední Lišku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe:

LSL- ON

X32 - OFF

 

V případě, že nemáš v Módech krystal pro řízení hodin. To mají jen některé. Ten je značen tím X32.

LSL je režim "lehkého spánku" (Light SLeep).

Ten je třeba mít aktivní, aby grip (bez krystalu) "neusínal", jinak jsou pak blbě hodiny.

To mi právě nepřijde úplně optimální, proto jsem na hodiny prostě prděl a měl je u těchto Módů vypnuté.

Používal jsem s Liškou hodiny jen u VTwo-Mini, který má krystal pro jejich řízení.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Margarito369, něco, co je továrně napuštěno e-liquidem a mohlo by to být o čem píšeš, se prodávalo někdy v roce 2010.To ani není divu, že už to vyschlo.:D

To byl vaping ještě mlád a od té doby urazil do dnes velký kus cesty.

Pokud to myslíš vážně, rozhlédni se trochu po internetu, co se prodává, používá. Něco si trochu počti a nebo se zeptej. Třeba zde. Bez toho ten start nemůže být nikdy úspěšný.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe:

LSL- ON

X32 - OFF

 

V případě, že nemáš v Módech krystal pro řízení hodin. To mají jen některé. Ten je značen tím X32.

LSL je režim "lehkého spánku" (Light SLeep).

Ten je třeba mít aktivní, aby grip (bez krystalu) "neusínal", jinak jsou pak blbě hodiny.

To mi právě nepřijde úplně optimální, proto jsem na hodiny prostě prděl a měl je u těchto Módů vypnuté.

Používal jsem s Liškou hodiny jen u VTwo-Mini, který má krystal pro jejich řízení.

Dík, no hodiny už jsem na všem povypínal. Ale zajímavý je, že když jsem tam měl tovární firmware, tak to šlo dobře. Si myslím.

 

každopádně se mi to trochu podařilo poladit, snad změnou LIRC Speed, aspoň myslím, ale to je jedno, hodiny mám na ruce a na mobilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Módy, co mají hodiny v základu a funkční na továrním FW tak mají krystal. A naopak. Tak se to snadno odliší.

To je pak přidaná hodnota Lišky, že i na těch Modech, které běžně hodinami nedisponují, je lze využít. Ale je to něco za něco.

Ano manuální změnou frekvence se dá ta přesnost doladit. Pokusem - omylem.

Ale u těch Módů, co disponují krystalem, nic takového potřeba nebývá.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že origo firmware mám pouze na Joeyetech EVIC AIO a tam to jde dobře. Cuboid i Wismec jsem už koupil s liškou a tam to šlo blbě a origo firmware jsem nezkoušel. Na cestě mám Ocular a tam jsem zvědav, ale to by mohlo být v pohodě, když to má i empétrojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...