Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pege1012, stepecken - aniž bych chtěl jakkoliv rýt, k čemu to je? Resp. k čemu je toho tolik, když to v principu funguje pořád stejně? Je výstup z jednotlivých variant tak rozdílný, že stojí za to mít víc kousků? Je to stejné jako mít hodinky na sport, hodinky do společnosti, otloukánky, leštěnky, jedny vintage a přemýšlet, které další pořídit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pege1012, stepecken - aniž bych chtěl jakkoliv rýt, k čemu to je? Resp. k čemu je toho tolik, když to v principu funguje pořád stejně? Je výstup z jednotlivých variant tak rozdílný, že stojí za to mít víc kousků? Je to stejné jako mít hodinky na sport, hodinky do společnosti, otloukánky, leštěnky, jedny vintage a přemýšlet, které další pořídit?

Presne tak

Plus ja som si to dal miesto hodiniek ,zbierať ,kupovať predávať :) mám v tom možno pekne jazdené omegy po a drobne

Niekto nože iný vape :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to srovnatelny s chronobundusem, sam bych mohl vypravet, mam toho plnou kabelku, ale po case pouzivam jenom par kousku, zbytek lezi v supliku, pac cena, na rozdil od hodinek, klesa neuveritelne rychle ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to srovnatelny s chronobundusem, sam bych mohl vypravet, mam toho plnou kabelku, ale po case pouzivam jenom par kousku, zbytek lezi v supliku, pac cena, na rozdil od hodinek, klesa neuveritelne rychle ;-)

Nájde sa dosť veci ktoré si ju držia a dosť čo stúpa denne na cene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

věnoval jsem chvíli běžné údržbě obou atíků - vymytí, spirálky, námot.

s cthulhu i siren2 stále spokojenost.

akorát liquidy...občas něco zkusím, ale všechno hrozně zasírá vatu..i během chvíle. takže se vždy pokorně vrátím k heisenbergu.

 

post-5667-0-71648200-1538126617_thumb.jpg

 

post-5667-0-38814800-1538126625_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Už niekoľko rokov ostávam verný ego one. Trocha mi ale chýbal väčší tank, tak som si spravil radosť a zobral som ego one mega v2 so 4ml. Na také domáce žuvanie nemôžem ani predošlému modelu absolútne nič vytknúť a o novom v2 ani nehovorím. Mám obrovskú radosť.

post-31381-0-15494300-1540881896_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...