Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem možnost zkusit od kluků v hospodě. Takovej IQOS na liquid. Za mě jediná výhoda je to, že má člověk v ruce "plnohodnotnou" náhražku cigarety... Pro přechod z cigaret jedna z nejméně bolestivých variant - jako první zařízení. Jako někdo, komu už nevadí sebou nosit klasický vape, bych to ale nedoporučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vyzkouseno......nic moc teda. Chut je uplne mimo. Zlaty Nautilus Aspire! ;)

Nevidím v tom absolútne žiadni výhodu oproti trubke alebo modu. Tak či tak musíš vždy so sebou nosiť krabičku veľkosti modu. U mňa z týchto mini zariadení zatiaľ jednoznačne vedie pico baby. 12-14 hodín pohodového vapingu, nabije sa to za 1 hoďku, chuť zatiaľ najlepšia z továranských hláv ktoré som na MTL mal, hardvérový zámok, dizajn, ktorý zaujme asi každého pri stole, fantastická povrchovka, náustky od výmyslu sveta a spodné plnenie ktoré preferujem pred vrchným šróbovacím /neberiem do úvahy výsuvné, výklopné, otočné a bajonetové vrchné plnenia/. Pri spodnom plnení totiž žhaviaca hlava neprichádza do styku s liquidom, tým pádom sa po zašróbovaní a vzniknutí pretlaku nemá ako prechlastať. 

Naopak obrovské sklamanie je u mňa ego aio eco. Asi by som tam musel natlačiť vazelínu miesto liquidu aby sa hlava neprechlastala. Asi to bude príliš malým tankom v ktorom pri zašróbovaní topcapu vzniká veľký pretlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

budu reklamovat eleaf mód = postupně to celé začíná odcházet (blbne elektrika - spínače), no a potřebuji tedy zároveň pořídit něco jiného - na denní MTL klasiku.

vapuju tak kolem 14W. chci něco stabilnějšího na stůl, ne tak úzké jako eleaf co mám.

docela mi přijde sympa tohle: https://www.vaprio.cz/produkt-2516-wismec-rxmini-tc-80w-mod.html = máte někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu reklamovat eleaf mód = postupně to celé začíná odcházet (blbne elektrika - spínače), no a potřebuji tedy zároveň pořídit něco jiného - na denní MTL klasiku.

vapuju tak kolem 14W. chci něco stabilnějšího na stůl, ne tak úzké jako eleaf co mám.

docela mi přijde sympa tohle: https://www.vaprio.cz/produkt-2516-wismec-rxmini-tc-80w-mod.html = máte někdo zkušenosti?

 

Klasický low-end od Wismec. TC nefunkční, ale pokud jedeš na Watty, asi no problem. Mikrospínače podobné kvality jako eLeaf, integrovaná baterie je za mě velké mínus. Když odejde baterka, je po modu.

Ve stejně cenové kategorii bych šel třeba do: https://www.vaprio.cz/produkt-aspire-cygnet-80w-vw-mod-4224.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Takže dovolím si malý postreh:

-Vapor Giant GO4 a hlava 0,6 ohm: Nech tam nalejem čokoľvek, vždy pri plnení do plna totálne pretečie. Dokonca aj keď uzavriem na hlave nasavacie otvory skoro na maximum. Skurwené šróbovacie vrchné plnenie. Zospodu sa plniť dá. Ale prečo? "Blbý" Smok stick V8 má o hodne väčšie nasávacie otvory na hlave a ani pri týždňovom stání nepretečie ani kvapka. A to tam lejem v pohode 60/40.

-Dicodes Dani box mini: Neskutočný powermanagement. 0.4ohm, 24W, 6 ml liquidu, článok 3000mah, MTL = celý deň vapovania /5.00h- 22.00h/ zvláda bez najmenších problémov.

-Nautilus 2S v štandardnej verzii 2,6 ml / nie TPD 2ml / : Je pravda, že k Dicodesu sa moc nehodí ale popravde, na továrenské hlavy /MTL/ som nič lepšie ešte v hube nemal.

Berte to ako postreh dlhoročného vapera, ktorý si nemotá a fachčí výlučne na továrenské hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ma to TPD začína pekne štvať.

Kompetentní by si už mohli konečne uvedomiť, že len z namiešania cca 170ml 12mg bázy so 100ml 20mg boostrov vznikne pomerne veľké množstvo /nielen/ plastového odpadu.

Teoreticky by som plastové flaštičky vedel využiť, keby som nemusel na totálne vyliatie každú rozrezať. Normálne sa totiž nedajú vyliať do prázdna.

Keď som vylial 10ks 10ml boostrov, tak v skutočnosti bolo vo flaške len cca 90ml. To znamená, že v každej flaške ostáva cca 1ml, ktorý sa dá vyliať až po rozrezaní. Žeby nejaký marketingový ťah výrobcov aby sa kupovalo viac boostrov, liquidov, príchutí??

Zlaté časy, keď sa dala kúpiť nikotínová báza v 100ml.

post-31381-0-87246700-1556016937_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, tohle mě taky neskutečně sere. já míchám do 30ml lahvičky - z toho 10ml booster. noa vždycky tu 10ml vypláchnu bází, abych se neokrádal o nikotin. ale je to na palici. pokud máš nápad, jak ty10ml využít, tak se klidně pochlub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte zájem, napište SZ a předám kontakt na chlapíka co posílá vlastní hotové liquidy. Vybět neskutečný a myslím, že nebude problém se s ním domluvit i na odkupu báze s požadovanou koncentrací nikotinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...