Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, nevim jak ostatni, ale ja bych od nekoho druheho nic michaneho nekupoval.

Nejlepsi je samodomo vyroba.

Mam to tak i u mleteho masa. Proste jsem v techto vecech traged. :)

 

Klučina má vlastní eshop s SnV, aromaty a liquidy (zatím ve fázi plnění produkty). https://www.dreamflavor.cz/

Nicméně obhajovat to nebudu, byla to jen nabídka, sám s ním mám jen nejlepší zkušenost...

Upraveno uživatelem medy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, tohle mě taky neskutečně sere. já míchám do 30ml lahvičky - z toho 10ml booster. noa vždycky tu 10ml vypláchnu bází, abych se neokrádal o nikotin. ale je to na palici. pokud máš nápad, jak ty10ml využít, tak se klidně pochlub.

Využil by som ich na namiešanie a odležanie skúšobných vzoriek  príchutí a na otestovanie /pre mňa/ optimálnej koncentrácie tej ktorej príchute. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ja todlencto jednou dvakrat vyzkousel a neprisel jsem tomu na chut, je to drahy jak macka, docela to smrdi, takze v hospode s tim vetsinou neuspejes

radeji zustavam u klasicky ecig, stoji me to tak dvacku mesicne a v hospode vetsinou nemam problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem oboji a vratil se k dvojce. Za me: trojka je hezci, nemel jsem s ni nejmensi problem ohledne ?nenabiti?, moznost vlozit holder do pouzdra jakkoliv je super. Na druhou stranu dvojka mi vydrzi o cca 10 ?cigar? vic na jedno nabiti, coz je pro me k nezaplaceni. U trojky se mi stavalo dost casto, ze jsem proste vecer hledal nabijecku, jinak bych si nezahulil... Jo a pri ?horeni? smrdi obe stejne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi stárnu nebo co, ale už mě nebaví motat spirály,vypalovat meshe a cukrovat Technoxy (čti DIY genisis atomizéry). Doporučte mi něco jednoduchýho na MTL, kde naliju liquid a hulim a když to začne blbě chutnat, vyměním hlavu a jedu dál? Zkoušel jsem vatu, různý zamotaný dráty, ale není to ono. Mod mám Paranormal DNA 250C, na tom namontovanej Pikolík, takže aby to nebylo moc velký  a složitý hovado.

A pozor, atomizer nesmí protejkat! Ani kapku, ani při naklopení. Jinak to zase hodím do šuplete a vytáhnu starý vercajk...Díky za tipy

post-1532-0-12794400-1557407070_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přešel z klasických cigaret na vaping někdy v březnu. Chtěl jsem něco bezúdržbového, vybral jsem toto:

https://e-cigarety.heureka.cz/joyetech-ego-aio-d22-xl-2300mah-cerna-1ks/

 

Nevím ale, jestli tě to uspokojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi stárnu nebo co, ale už mě nebaví motat spirály,vypalovat meshe a cukrovat Technoxy (čti DIY genisis atomizéry). Doporučte mi něco jednoduchýho na MTL, kde naliju liquid a hulim a když to začne blbě chutnat, vyměním hlavu a jedu dál? Zkoušel jsem vatu, různý zamotaný dráty, ale není to ono. Mod mám Paranormal DNA 250C, na tom namontovanej Pikolík, takže aby to nebylo moc velký  a složitý hovado.

A pozor, atomizer nesmí protejkat! Ani kapku, ani při naklopení. Jinak to zase hodím do šuplete a vytáhnu starý vercajk...Díky za tipy

attachicon.gifIMG_1846.jpg

mě už nebaví tam nalejvat ani fet ..... nicméně tohle funguje ..... nemá to kudy téct, protože nasávání vzduchu je nahoře ..... mám to asi rok a spokojenost ...... maximálně vysráží dole vlhkost když hulíš venku v zimě a to stačí vyšroubovat a utřít do kalhot ..... a kdyby ti to nevyhovovalo tak si to od tebe koupím do foroty

 

https://www.fasttech.com/product/7668000-authentic-vaporesso-veco-one-plus-tank-clearomizer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...