Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

prosim te, o tutorialu nevim, tak nafotim vlastni :-)

ja s tim uz dlouho nijak nelaboroval, spiralku jsem nemenil ani nepamatuju, ale zjednodusene:

- udelam 5-6 zavitu a dostanu 0.8-1.1 ohmu, skrz ni prostrcim vatu, zastrihnu, necham nasat liquidem a domoduluju tak, aby ji bylo akorat ;-D

- s meshem nedelem uz vubec nic, jenom obcas pri vymene vaty vytahnu a proplachnu

 

a to je vsechno, mesh nasava liquied se spoda, nahore se nasaje do vaty a tak je tak krasne zasobovana, nikdy se nestane, ze by bylo liquidu malo

podani chuti je oproti spiralce na meshi podle mne nebe a dudy

Máš link na nějaký youtube tutorial, prosím? Materálu na DIY mám spousty, ale žádný vatový setup se mi zatím nepovedl tak, aby mě bavil víc než mesh s opletem a bispirálou. Třeba mám volšový ruce a neumím to správně namotat na tu vatu...Jinal Tigon taky dobrej tip.

4ba497939d9064b8099c6b50d7c4f2c1.jpg

 

accdfb6ef177a34562b498c2b2d9de2e.jpg

 

a2e83533af5479db78cb5c55152fc03e.jpg

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Zdravím. Po několika měsících byly chuťky tak jsem se zas vrátil k vapingu. V podstatě jak od začátku, akorát se zkušenostmi z minula. Protože jsem předtím prodal komplet svoje vybavení, sháněl jsem zas znovu povětšinou z druhé ruky. Jeden Mód jsem si koupil i zpět svůj a jeden Genisis atík nechal vysoustružit z titanu. Něco jsem pořídil, vyzkoušel a zas pustil.
Mám to teď ještě trochu zpřeházené oproti foto tak definitivní sestavy mám:

Lost Vape Mirage DNA75C + SvoeMesto Kayfun Lite 2019
SX Mini ML Class + Kubíček Titan Gen
Dicodes Dani Box Mini + Hussarvapes Torpedo Micro RTA
Kanger K1 DNA75 + MarkBugs GEM Light Mini
Hcigar VT Inbox DNA75 + MarkBugs Chalice IV
A pár drobností

post-54048-0-31115800-1559973020_thumb.png

 

post-54048-0-42126200-1559973061_thumb.jpg

post-54048-0-23905100-1559973116_thumb.jpg

 

post-54048-0-20814200-1559973129_thumb.jpg

 

post-54048-0-52707800-1559973181_thumb.jpg

 

post-54048-0-49071400-1559973693_thumb.jpg

 

 

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hcigar VT Inbox. Je to Squonk Mód (s lahvičkou jako součást Módu pro tankování spodem skrz dutý PIN).

Ten "Karbon" je dolepený na designově nic moc panely, ale dají se koupit ty panely různé. I Karbon.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z titanu nevím jak má ještě matroš - musel si ho nechat poslat na ten můj, z nerezu asi ano. Ale výrobce je na roztrhání a já dával ještě fotky víc na FB a hned mi psali lidi o kontakt a i jsem jeden vyřizoval. Aby mi nedal Jirka sekec, že na něj valím moc práce. :D A určo se musí čekat. Tenhle můj je na zakázku podle mého návrhu. Si to promyslím a napíši ti. ;)

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím radu, rozhoduju se mezi Vapefly nicolas a Nautilus x.. víc se mi líbí nicolas, hlavě kvůli výměně hlav.

Co vaše zkušenosti?

Díky

Zober Aspire Tigon. Oproti X-ku je to úplne niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dovolím si dotaz úplného nováčka. Před 2 lety jsem přestal ze dne na den s pyrem. Předtím cca 10 let průměrně 5 cigaret denně (tedy po-pá nula až 2 denně, so-ne až 20 denně). Proto si nemyslím, že bych byl někdy přímo závislej na nikotinu.


Celou dobu v pohodě, ale teď mi začíná trochu něco chybět. Spíš něco mít v ruce. Je hodně blbej nápad zkusit vape, ale úplně bez nikotinu? Asi spíš DL.


Vyhlídnul jsem si Joyetech Espion Solo, možná overkill na začátek, ale já to tak mám vždycky se vším. 1f642.png:) Názory, podněty, připomínky? Díky


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si znova jeden malý postreh. V každej recenzii na mod, trubku, pod alebo čokoľvek iné je vždy veľké plus keď je žhaviace tlačítko "Pekne vystúplé". IMHO Strašná blbosť.

To znamená, pri každom vložení do vrecka, tašky alebo kdekoľvek zariadenie vypnúť 5 klikom alebo iným spôsobom. Podľa mňa by malo byť žhaviace tlačítko pekne zapustené a zároveň veľmi dobre nahmatateľné. Došlo mi to, keď som na Dani box mini založil kožené púzdro.Tlačítka sú perfektne nahmatateľné ale zároveň zapustené. Do vrecka bez problémov bez vypnutia. Nezopne sa a ušetrím 5 klik.

post-31381-0-94173200-1560285855_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což na výběr jsou různý koncepty, ale hlavně v tyhle verzi Dicodes podělal zamykání. Aspoň pro mě. U těch předchozích se dal navolit počet kliku nebo čas nečinnosti do automatickyho přechodu do režimu spánku a zamknuti. A pak počet kliků k odemceni nebo volba ihned - nula klik. To tady nejde. Jen petiklik pro vypnutí a pak zas petiklik zapnout.

To je ale moje jediná výtka k jinak výbornému Módu. Měl jsem Dicodes už několik za těch pár let a špička.

Upraveno uživatelem biknik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. Vraby voe to je jako kdybys napsal - mám digitalky sedm melodií a teď bych rád něco lepšího s rafičkou.

RDA, RTA, Squonk, POD, motat, měnit hlavy? TC režim chceš používat? Čemu říkáš něco lepšího? Nějakej maloseriovej Stabwood nebo? Na co jsi koukal a zaujalo tě? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...