Přejít na obsah

Prim Sport 1


Doporučené příspěvky

Dobrý den

 

Na začátek se přiznám že jsem v hodinkách začátečník, ale chtěl bych hodinky prim.

Vzhledem a celkovým stylem se mi líbí Prim sport 1 (úplně nejvíc červená varianta), ale má to háček, chtěl bych automatický nátah. Dá se do sportů 1 dát kalibr který má automatický nátah.

 

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sport 1 s automatom to urcite nebude jednoduche ... aj ked otazka je co povazujeme za jednoduche.... ak si to nevies vyrobit sam (co vacsina nas beznych smrtelnikov nevie) tak to urcite nebude lacne... a ak sa to aj podari tak to podla mna nebude v porovnani s povodnym strojom ziadna vyhra ... co viem tak stare automaty od primu patria skor k priemeru (az slabsiemu) medzi automatickymi strojmi hlavne vdaka nitovanemu rotoru ktory sa casom vylagruje

 

najlepsia volba co sa tyka sport 1 je podla mna zohnat stary kus a dat ho v eltone do nerezu(s povodnym strojom) vysledkom budu naozaj paradne hodinky v celkom prijatelnej cene... ak trvas na automate tak nove Sport1-like hodinky s ETA strojom vo vnutri by asi v Eltone tiez zvladli ale cena by bola asi uz niekde inde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to. musíš ale upravit nebo vyrobit vnitřní vložku a taky vyrobit nové dýnko. Pod původní se nevleze rotor. Strojek je vyšší než původní kal. 68. Já jsem si takto pokusně upravil sport I s kal. 64 (to by měl být kal. 96??).

 

mozna OT - nemá kalibr 64 jinak umistene "dirky" pro vlozeni "cudliku" ciferniku nezli tomu je u 96? diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zvolil bych repasy v Eltonu Je to jednoduši !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...