Přejít na obsah

BREITLING AVENGER SKYLAND


spiderer

Doporučené příspěvky

Ach so!!! Vznesl jsem dotaz i přes dovozce Traserů přímo na výrobce a ten odpověděl, že stupnice má pouze estetický účel a že ji mají např. i některé Breitlingy :-)))))))!!! Dost dobrý!!! Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když půlky a čtvrtky minut se mi líp odečítají pohledem na ručičku, ve které části kruhu se nachází - čtvrt vpravo, půl dole atd. :-))) U desetin už by to význam mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Fandove velkeho B, uz mate doma Chronolog 2009 ? Dneska jsem jej vyzvednu a ...

... dovolim si maly kviz. Je tam podle meho nazoru pomerme velka tiskova chyba, kdo uz ji nasel ? ;)

Mame, mame - vyzvedaval jsem si ho nekdy minuly tyden - kazdopadne zatim jsem se jim moc neprobiral, takze jsem chybu neobjevil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, zkousel jsem si je minuly tyden a nejsou tak velke,prijemne sedi, akorat jsou trosku vyssi, na co si clovek musi zvyknout a to netrva dlouho.

Po teto zkousce jsem zacal silne uvazovat o koupi,protoze vypadaji SUPER!!!!!!, hlavne ten antracitovy cifernik!!!!! (18.5cm zapesti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsi chybu ? ;)

 

No nevím co máš na mysli. Mě zarazilo že je u řady Aeromarine na konci kde je přehled modelů a technická data jsou u některých staré fotky v provedení ve kterém se už nedělají.

Upraveno uživatelem mrakodrap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...