Přejít na obsah

Hodinky na pivu


liskus

Doporučené příspěvky

Tuhle Baru neznám, to je něco od Ostravaru? Černá svině je bombova, pokud na ni člověk teda má náladu. Prostě není jen sladká, ale i chytrá/komplexní. Obě Báry, který znám, jsou mimochodem přesně takový (jedna je navíc z OV), ale že mi připomínají svini jim asi nikdy neřeknu :).

 

Harwey a Nicholas- díky chlapi. Je ale Pazdrat fakt kvasnicak? Nepaster, nefiltr jako jo, ale jinak to je normální 11, aspoň myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je. Nedavno jsem vlozil duveru do jednoho mladsiho kolegy, aby koupil sud. Vyslovne jsem mu nekolikrat a durazne zopakoval, aby koupil normalni lezak, ktery se da pit cely vecer. Tvaril se, ze to zcela pochopil a poslal odkaz na Pazdrata. Po provedene kontrole vyslo najevo, ze je to kvasnicak, coz se mi snazil zaprit. Vim to docela jiste, anobrz jsem ochutnal a odebral se do auta, pro pripravenou basu normalniho piva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si myslíš, že jsem se to dozvěděl :) Já ty burčákový příchutě celkem toleruju, jistý paradox je, že burčák jako takovej ne-ná-vi-dim.

 

edit: kámoš tam začíná sládkovat (ale ne jako hlavní), tak se ho můžu zeptat, jestli by nezkusil standard 11 :)

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...