Přejít na obsah

Hodinky na pivu


liskus

Doporučené příspěvky

@dabelM je to taková parková hospoda s mladýma holkama, servírka nevěděla. Ale maj tam Heineken skupinu, takže Krušky a Bažanta. Půllitry maj Březňák. Tipuju tedy, že by to mohlo být Starobrno (i podle toho bylinnýho dojezdu v puse), byť období mě taky mate, protože od velikonoc už dávno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M-72 napsal:

Tak ještě s kočičkou 🙂

Já byl teď na otočku v Jihlavě, tak jsem se stavil v radniční pro nějaký lahváče a měli tam toto (Mad cat). Takže tam teď prodávají oboje? Trochu jsem se v tom ztratil poněvaž na webu mají např. Jiskru v nabídka oba pivovary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, warann napsal:

Já byl teď na otočku v Jihlavě, tak jsem se stavil v radniční pro nějaký lahváče a měli tam toto (Mad cat). Takže tam teď prodávají oboje? Trochu jsem se v tom ztratil poněvaž na webu mají např. Jiskru v nabídka oba pivovary.

Byl jsem v té vinotéce u odboráku. Ani jsem nevěděl, že provoz rozšířili o bistro. Kyseláče měli 4 druhy ve skle. Vzal jsem dom ten MANGO PINA COCO 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to já se tam dostanu dostanu jen občas a když tak jdu do Radniční. Ale spíš mě zarazilo, že jde o dva různý pivovary, který nabízejí pivo právě v Radniční. Kdybych tam měl cestu, tak se ozvu, můžem si udělat (pro mě) vzpomínkovou tour. Přeci jen jsem pryč od r. 82.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...