Přejít na obsah

Hodinky na pivu


liskus

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, Spongebob napsal:

To se podivejme :) to nejsou ty "klasický" zelený bronzovky co? Soudě dle těch červených indexů.

Eterna KonTiki Adventure Bronze, po dlouhé době jsem je vytáhl 🙃 

PS: Orisky vypadají parádně !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, nizkotucnytvaroh napsal:

Eterna KonTiki Adventure Bronze, po dlouhé době jsem je vytáhl 🙃 

PS: Orisky vypadají parádně !

Díky! Ja ty Eterny tak moc rád :) Právě ta zmíněná zelená bronzovka má super výdrž, to je dobrá věc :)

Tyto tvý tak nakoukaný nemám, holt jich asi moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to 38, ruku mam 17.5cm. Nekdy mi prejdou trochu mensi, zvlaste pri prechodu z vetsich hodinek, ale kupoval jsem je v akci a 40mm zrovna v akci nebyly, ty by asi byly idealni. Po par dnech noseni uz si ale vzdy na velikost zvyknu a uz mi to neprijde. Jinak zpracovani super, jsou fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosil jsem na ruce 16,5 - 17 ty 40mm na tahu a seděly uplně brutálně..nejpohodlnější hodinky :) Jenže já mám rád větší hodinky tak jsem je pustil. Mě by se líbily spíš ty 42mm, ale na živo jsem je ještě neviděl a je možný,že jak se ten cifr zvětší že to třeba nebude vypadat tak vyváženě..těžko říct :).  Ale 40mm top, určitě můžu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ducenstvo78 tyjo je zvlastni jak muzou 38 vypadat dospele. moje mantra je 44 a vetsi, ted jsem zrovna nadsenej z 46. uz 42 co mam, mi pripadaji malinke. o 38 bych si skoro nedovolil premyslet a ty tvoje vypadaji pritom super. zvlastni jak to nekteri vyrobci umi s velikosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...