Přejít na obsah

Hodinky na pivu


liskus

Doporučené příspěvky

Moje prohlídka pivovaru a nasátí atmosféry rodinného pivovaru, kde rodina je až po ještěrkáře, mě jen utvrdila, že ho mám dlouhodobě taky rád. Pivo je bez diskuze dobrý, že nemají fyzicky prostor na expanzi jinou, než postupnou a drží “úhel” je jedině dobře. BTW průvodce byl starší alko (víno) businessem ošlehanej cesťák po světě, kterej měl grand carrery a o živiteli mluvil moc hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super pitelna vec.
Z tisku: Čerstvé pivo z ležáckého sklepa, podsládek Pardubického pivovaru Karel Nevřala. „Tradičním způsobem uvaříme desítku, ale na rozdíl od té, které říkáme Klasik, tato ve finále neprochází procesy filtrace a pasterizace. Díky tomu, že je ušetřena i dalších pohybů a úprav, ale třeba i střídání světla a tmy, dokáže si v daleko větší míře uchovat plnost, svěžest, chuť a říz, jinými slovy pitelnost.“

 

ACCA97EA-2C68-4D67-BE76-66B3CF731A2B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, ja nevim, treba se zas srovnali, ale tohle pivo jsem si v minulosti kupoval v pivovarce domu a hlavne v lete to bylo fajn piti. Ale letos mi opakovane prislo podstatne horsi. Stejne jako Vilem driv jakz takz usel a letos uz byl prakticky nepitelnej. Hlavne mi prijde, ze nedokazou zajistit aspon prumernou stabilitu produkce a jednotlivy varky maji dost promenlivou kvalitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...