Přejít na obsah

Vylepšení fóra 2019


Bert

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Už jsem to napsal jinam, ale jelikož mě to trochu znervózňuje, dám to i sem.

Mám v noťasu i v mobilu antivir Norton a nechce mě sem pustit. Píše, že tyto stránky jsou nebezpečné a důrazně doporučuje je nenavštěvovat. Když jsem adresu fora zadal přímo na domovskou stránku Nortona na sken, vyplivlo mi to dva škodlivý threaty, oba označené jako vysoce nebezpečné s doporučením okamžitého zásahu.

Můj taťka je celkem profík přes IT včetně bezpečnosti a když to viděl, doporučil mi, abych sem nechodil, že je prý forum nejspíše napadené...

Nevíte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, já jenom píšu, že kvalitní antivir označil Chronomag jako nebezpečnou stránku a našel na ní škodlivý kódy. A mimochodem, taťka přednáší programování a IT na MATFIZu a dělá zabezpečení důležitých sítí. Věřte mi, že o tom něco ví.

Já se jen ptám, co to má znamenat. Protože Norton většinou neplaší jen tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, předchozí majitel fóra neaktualizoval platformu od roku 2014. Proto Norton řve. Díky za Tvé odborné příspěvky zaštiťující se Tvým otcem. Už to řeším, musíme vymyslet, jestli aktualizace (asi 13) nebo něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok.

V poho. Nechci dělat zbytečnej poplach. Jen mě to zajímá, protože lezu na netu fakt všude možně a Norton je většinou v klidu. A aby mi něco přímo takhle zablokoval, to se mi nestalo už hoodně dlouho. Naposledy na nějakých náhodně navštívených strankách s filmy, o kterých jsem ale pak zjistil, že jsou kazašské, nebo z podobných končin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v pohodě. Pokud to tak je, všem se omlouvám za zbytečný poplach. Ať je to cokoliv, řeší se to a to je nejdůležitější. Já taky chci, aby to tu fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemy se zobrazenim a vkladanim mne zavedly az sem...

Pokud nekdo taky problemuje at zkusi docasne operu v bezp. modu, -nez to pro chrome poslape normalne...

Vypada to takto... 

 

post-46138-0-68182400-1566254047_thumb.png 

post-46138-0-93220700-1566254501_thumb.png

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šlo by třeba ve chvíli kdy se zamkne inzerát (prodej, výměna, koupě ..) mít nastavené ?automatické pravidlo? na přesun do archivu?

 

A zároveň nektivni inzeráty starší 1 měsíce bez aktivity smaznout?

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Minimalne u té druhé adresy doporučuji použít selský rozum.

 

Jakoze z pouhe adresy fora, ktera konci "index.php" se da hned poznat, ze je bezpecna? Jde prece jen o to ze Norton rika, ze na strance muze byt skript, ktery by mohl byt vyhodnocen jako potencialne nebezpecny, tot vse. Norton tim nerika, ze to tak je, ale ulohou antiviroveho softwaru je byt prehnane opatrny, az paranoidni, co se tyka kybernetickych hrozeb, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...