Přejít na obsah

Rolex Daydate


Pali11

Doporučené příspěvky

Pozeral som a nevidel som moc tém ohľadne Rolex Daydate keď som to niekde prehliadol tak sa dopredu ospravedlňujem. Zaujímali by ma nejaké info, spokojnosť, ja som sa doteraz rozhodoval medzi Submariner Full gold a Day Dáte ale už som sa definitívne rozhodol pre Daydate, poprípade nejaké fotky ako to vyzerá na ruke atd. A ešte napr. čo by ste brali aký cefer. index alebo romano?..... ďakujem za každé info

post-38565-0-32962200-1565112694_thumb.jpeg

post-38565-0-65411300-1565112710_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Těžká volba, obě jsou super, ale na živo mě více oslovil romanian.

 

Zkusil jsem si teď nakonfigurovat DD a docela mě nemile překvapilo, jak moc jsou omezené možnosti. Nabídka cifrů totální tragédie, už ani černou nemají, ta mi přišla nejlepší :( hlavně že je tam hromada nesmyslů s šutrama...

 

rolex-day-date-36-everose-gold-black-dia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžká volba, obě jsou super, ale na živo mě více oslovil romanian.

 

Zkusil jsem si teď nakonfigurovat DD a docela mě nemile překvapilo, jak moc jsou omezené možnosti. Nabídka cifrů totální tragédie, už ani černou nemají, ta mi přišla nejlepší :( hlavně že je tam hromada nesmyslů s šutrama...

 

rolex-day-date-36-everose-gold-black-dia

Jsi koukal na ty 36, vid...opet je berou jako dámské hodinky (viz nedavna diskuse o zjemnění datejustu 36).. hodne diamantu.. u 40 je jina nabidka cifru, vc.te cerne... Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, jo máš pravdu :) pro mě je u DD a DJ těch 36 prostě ideál...no, ale i u těch 40 máš černou buď s diagonálním vzorem, nebo šutry :/

 

To je skoro horší jak konfigurovat auto :D vždycky se na něčem člověk zasekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskúšal som asi 4 varianty mal som 4 hodiny času na letisku tak čo užitočnejšie sa dá robiť že

Najväčší dojem na mna urobila platina a iceblue ale z ostatných ružové zlato a hnedý ciferník ale zrejme preto lebo to je pre mna topka aj pri daytonach, DD sú pre mna cieľovka ešte mám ale pár rokov čas zatiaľ má držia chroná . Vyhoda je že ich je dosť a dajú sa v klude vyskúšať a super je že majú radosť že ti majú čo predať tak si ťa budú ofukovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, právě místo indexů jsou šutry.

 

presne tak, 

zlaty dial a šutry ako index. ultimativny luxus. Ostatne takto by som bral aj platinovu Daytonu. Ale DD pripada realnejsie...

 

 

edit : platon ice blue dial with diamonds...

Upraveno uživatelem tedwine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DayDate, yellow gold, rímske indexy.. neviem ti povedať rozumné argumenty, proste je to model model, ktorý ti vezme srdce aj myseľ :)

aj mne sa to asi najviac páči akurát večer to lumi mi bude chýbať :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vôbec ti nebude chýbať nejaká lumi :D Ja som tiež najprv vzal s klasickými indexami, ale dal som si to potom prehodiť na rímske.. s tými to je ako s čerešničkou na torte :)

 

7cc200310ad9438d3ebd479ae786c493.jpg

c4278fecb7ed61363022f5d970ab6c79.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ručičkách predsa stále luminescencia je. Je kopec hodín, hlavne dámskych, ktoré nemajú indexy vôbec, a aj tak to tie ženy vedia prečítať.

 

Prinajhoršom sa môžeš spýtať u AD, či by ti nevedeli na tom rímskom vymeniť každý druhý za luminescenčný.. ale dosť pochybujem že by to šlo, to by si si musel asi kúpiť celý ciferník a poznať hodinára. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, vlastne máš pravdu, to som si neuvedomil :X Ja ani neviem či som na tých svojich mal alebo nemal luminescenciu po výmene.. každopádne, vôbec mi tam nechýbala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...