Přejít na obsah

První automaty do 30 tis.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

napríklad tu pekne oblekovky LONGINES FLAGSHIP takmer za polovicu  :)

 

https://oblecenie.bazos.sk/inzerat/109108398/longines-flagship.php

Ano tyhle jsou fakt hezký, u Longinu se mi líbí více typů hodinek.

Tyto mám raději v té tmavé kombinaci. PS: a kdyby ty tvoje inzeráty nebyly všechny s průměrem 43, tak by to také nebylo k zahození :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

však Seika čo mám v inzercii SRPC79J1 sú 42mm a 12mm výška ako na živo krásne elegantne hodinky funglovky ak by si chcel :)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/136566-seiko-srpc79j1/?hl=seiko

Děkuji...u mě je to max 40(41) a raději tmavé :-)

Já fakt asi musím koupit dvoje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si zaváhal nad tými Sinn 556 čo boli v bazáre Chronoshopu :) tie by splňali všetko čo chceš

za tu cenu na kove v záruke noo dobra ponuka to bola aj tak tam boli dlhšie ako som myslel že budú...tiež som nad nimi uvažoval ale neboli volné prachy inak by som po nich hned skočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si zaváhal nad tými Sinn 556 čo boli v bazáre Chronoshopu :) tie by splňali všetko čo chceš

za tu cenu na kove v záruke noo dobra ponuka to bola aj tak tam boli dlhšie ako som myslel že budú...tiež som nad nimi uvažoval ale neboli volné prachy inak by som po nich hned skočil.

Přesně tak :-) Já mám teď i ty prachy, koupil bych snad i něco lepšího dražšího, ale teď je to takový nejistý, tak jsem křeček a nechce se mi nic moc pouštět. S tím, co se teď děje, tak ja tuším velkej průser, s nějakým odstupem 3-6 měsíců. Ja mám teď v hlavě značku Monta (Oceany a Triumph) a jinak jsem dnes zkoumal Archimede Klassik, za ty peníze se mi to zdá pěkný.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Přesně tak :-) Já mám teď i ty prachy, koupil bych snad i něco lepšího dražšího, ale teď je to takový nejistý, tak jsem křeček a nechce se mi nic moc pouštět. S tím, co se teď děje, tak ja tuším velkej průser, s nějakým odstupem 3-6 měsíců. Ja mám teď v hlavě značku Monta (Oceany a Triumph) a jinak jsem dnes zkoumal Archimede Klassik, za ty peníze se mi to zdá pěkný.

Četl jsem Tvé úvahy o koupi automatických hodinek.  Promiň, ale vše jsem nečetl. Jsi takový váhavý střelec. Ale celkem Tě chápu, taky hned od boku nestřílím. Když něco koupit, tak v klidu. A ne něco, co bych pak musel prodávat, a zas kupoval něco nového. Máš pravdu, že teď je doba nejistá, a tak je lepší myslet na zadní kolečka. Ale pokud mohu poradit, tak se podívej do Koscomu. Tam mají stále něco v akci a výprodej za snížené ceny. Já jsem tam v únoru koupil pěkné Certina DS-4 automatic se slevou asi 40%. Pěkné velikonoční pondělí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za oživení vlákna. Velice stručně... s několika členy jsem tady pár zpráv prohodil, ale nic nekoupil. A když už jsem se rozhoupal, že ano, tak se zase spoustu věcí změnilo. Především nás prekvapila diagnóza u veterináře, takže šílené peníze jdou teď do psa. Abych alespoň něco dělal, koupil jsem si ještě kolo, no a na hodinky už toho moc nezbylo. Ano, jsem opatrný, asi až moc. Takže ještě před půl rokem jsem toužil a mohl si koupit třeba ty lepší Bally a teď se zde občas koukám po hodinách třeba do 10 tisíc. Taková je prostě realita. PS: když se k tomu přidá přítelkyně osvč, která je měsíc bez práce, tak musím být fakt hodně opatrný. Ale určitě se zase někdy nějaká příležitost najde...zrovna dnes jsem tady koukal na Certiny a Hamiltony :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká. Co první naleješ do sudu, tím je cítit až do konce.... Já měl jako první Prim, k desetinám. Ale jednou jsem měl i MPM, a tím jsem se imunizoval a jsem Primuvzdorný. Ale na staré kousky vzpomenu rád, pořád ten strojek na Jeronimových fotkách očumuju s potěšením ;o) No a ty máš svou OSVČ.

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Už se mi zase něco vyrojilo v hlavě a zdá se, že se brzy dočkám něčeho nového na ruce. Všechny dosavadní priority a nenadále situace jsou snad vyřešeny.

Ze všech vysněných a relativně dražších hodinek (Ball, Tag, Longy, Eterny, Sinny) se musím otočit trochu jiným směrem a zabrousit do jiných vod,

protože jsem si nechal operovat jedno oko, čeká mě ještě druhé a především záchrana našeho psího miláčka byla finančně náročná (bohužel neúspěšná).

Tak jsem se z toho všeho trochu otřepal a musím si udělat radost... do finále se dostal Hamilton a Tissot, upřesnil bych, že Hamilton vede.

Ale v rámci toho mého nekonečného zkoumání a časté polemiky o poměru cena/výkon (a samozřejmě teda i finanční situace),

jsem došel až sem a osobně se chci přesvědčit, jestli se k tomu poměru přidá i kvalita, což mi příjde hodně podstatné.

Vím, že se "asi" jedná o mainstreamové značky, ale proč to nezkusit. Když jsem si prostudoval Tissot Gentleman Powermatic a ještě tedy s Si vláskem a 80 h rezervou,

za cenu kolem 20 tisíc, tak mě to nenechává klidným a opravdu bych jednou rád prověřil tu kvalitu, abych si vyluštil právě tu hádanku cena/ výkon/ kvalita.

Jen jsem se zatím úplně nesžil s tím rolexovým vzhledem a navíc mám rád datumovku na šestce... ale jsou 40 mm, což je dobře.

A jsme u toho Hamiltonu Khaki field day date H70505133, který nabízí něco podobného (v případě rezervy a ceny), vzhledově se mi moc líbí... ale jsou 42 mm, což je špatně.

Z toho mi plyne, že se musím někde stavit a oboje vyzkoušet. A nakonec to dobře dopadne :-) 

 

 

h70505133-a.jpg

tissot g.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že se dostávám zase do spirály nerozhodnosti, tak potřebuji pomoc a abych to tady neplevelil, nechal jsem si obnovit toto vlákno. Mimo Lonžínovou depresi, která trvá už pár týdnů, ještě procházím jednou fází a ta se týká sportovních hodinek, baterek s kompas lunetou. Na pomyslný vrchol Breitling Endurance asi úplně nedosáhnu a i kdyby, tak průměr 44 je pro moje zápěstí asi opravdu moc, takže jsem byl nadšený z dalšího kusu a to Seiko Prospex SC... jenže zase ten průměr, takže úplná čára přes rozpočet. Abych nepátral sám tak potřebuju pomoc. Dá mi někdo nějaký tip na podobný typ hodinek prosím? 😀 Ale aby to bylo max 41 (42). A když to nevyjde, tak se vrátím na začátek... Oxyg ví, co tím myslím 😉 

 

IMG_20210517_200646.jpg

IMG_20210517_200618.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...