Přejít na obsah

SEW 2019


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen informace pro kluky, co chtějí dorazit s rodinou: vedle paláce Žofín, hned za bílým stanem na opačné straně než je vchod je dětské hřiště, kde lze manželku a ratolesti na nějakou dobu úspěšně zabavit. Kolem Vltava, labuťě, centrum...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, akorát to světlo... ale to je obecně bolest podobnejch výstav. Tma a bodový zdroje kráse hodinek ubližujou. Jenže vhodnejch prostor s přirozeným světlem je málo, rozumím tomu.

 

Každopádně skvělá akce, takovej svátek pro mne. Příležitostně mi prosímvás někdo vysvětlete toho šoumena s vestou posetou hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, akorát to světlo... ale to je obecně bolest podobnejch výstav. Tma a bodový zdroje kráse hodinek ubližujou. Jenže vhodnejch prostor s přirozeným světlem je málo, rozumím tomu.

 

Každopádně skvělá akce, takovej svátek pro mne. Příležitostně mi prosímvás někdo vysvětlete toho šoumena s vestou posetou hodinkama.

To je on. Taky jsem čuměl.

https://instagram.com/chronondo?igshid=1fcurr6b7ch29

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sew super, diky moc. Vzal jsem s sebou i zenu a jeste pred tim brblala, ale nakonec se ji to i libilo, coz je teda vazne uspech. Hodinkove pecka, poprve jsem na ruce zkusil treba GP a maji vazne neco do sebe, uzasne pohodlne hodinky a ne tak proflakle jako AP, to me hodne bavilo. Samozrejme dekuju i Chumpusovi za ukazku Moseru, ty hodinky jsou proste sve a nektere maji vazne neco do sebe, pro lidi, ktere uz nebavi mainstream a nepotrebuji si nic dokazovat jsou skvele. No a nejvetsi pecka za me byl Karoshi, jak ja ty skeletony vetsinou nemusim (i kdyz v posledni dobe takove Zenith, nebo Oris take boduji), tak tohle byla neskutecna bomba, hodne tomu borci fandim.

Jinak prostory Zofina taky super, ma to peknou atmosferu a u me tak snad jedina vec proti je to vedro uvnitr, ale s tim se nic moc delat neda...resili jsme pauzami s proseccem :)

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akce povedena, jen tech ale tam na me bylo nejak moc. Svetlem pocinaje, slabou skalou modelu u nekterych znacek, temer nemozne se obcerstvit ...

Navsteva AD, kdyz clovek tusi, co chce, je imho daleko lepsi volba.

Pokud priste, tak leda overit si, ze se tam da dobre nakoupit. Coz tentokrat bohuzel/nastesti nebyl topic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na Žofíně povedena akce a docela příjemné prostředí. Ale v Brně v domě umění to mělo takovou lepší atmosféru. Vrátí se to do Brna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...