Přejít na obsah

Prim Hole In One


Doporučené příspěvky

https://www.prim.cz/cz/prim-hole-in-one-100923/?fbclid=IwAR2tbkAUAeXjBDASCD34GbxN3_El1eejRURQNKPw7IWoKMtumdd1IHzHhWs

 

DLC pouzdro, za mě parádní vzhled, originální cifr a pěkný průhled na strojek.

Podle mě, se tohle Primu povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak sleduju, za chvíli už přece musí výrobcům dojít témata. Konkrétně tohle mě vůbec nebere a to provedení svítících míčků...v noci musí být zajímavé zkoumat kolik je hodin. Jsem stará škola, takže minimum odečtu času by mělo být zachováno i na hodinkách, které na ruce vůbec nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyrobce uz nehleda temata, ale pouze cilove skupiny kterym sije na miru ciferniky, respektive cilove skupiny nebohych pribuznych....lidi maji uz skoro vsechno vymyslet darek k vyznamnemu jubileu da praci, tak v Eltonu jdou cestou definujme skupiny osob, ktere spojuje nejaka vyznamna vasen, atd. Skupina musi byt dostatecne velika, aby se v jejim okruhu naslo dost potencialnich kupujicich, nebo darujicich, obstara se logo, vyrobi se unikatni limitovana edice a ceka se...marketingove v poradku, hodinarsky a designove to ale posouva Elton spis do Frydku-Mistku...kdyz se nedari udelat hodinky, ktere by za prodejni cenu nabidly zajimavou techniku a design, jde se cestou cilovych limitek, viz absolvent UK,vlackar, nebo tato edice golfista...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale pribeh! Uz tam chybi jen povidani o tom, ze kdyby astronauti mohli, tak by vsichni nosili Primky. Kdo ty popisky vymysli...

 

edit: jak se tomu oddelava dynko, kdyz je cele hladke?

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice nevím, jak se tomu oddělává dýnko, ale na stránce je:

 

Pro více informací kontaktujte: Pavel.Suchanek@wogoma.cz

 

No, tak bych se na to pana poslance, být Tebou, zeptal. Určitě bude rád, že ho Elton takto nenásilně začlenil do hodinářského businessu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já k tomu mám jen jedno. Jakýkoliv radiální (od středu k okraji směřující) nápisy na cifru snižujou čitelnost. Typicky třeba novinka od Breitlingu - limitka Superocean for Ironman. U těchhle primek to ještě někdo geniálně umocnil tím, že kontrastní popisek zkombinoval s nekontrastníma ručkama. Vítězství podivný estetiky nad funkcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nápaditý design je dílem studia AUFEER DESIGN."

 

A na normální hodinky pro obyčejný lidi zase nezbyl ve fabrice čas.

 

Ty hodinky jsou stejně strašný, takže klidně odbočím od tématu. Krtenku, co jsou to podle Tebe normální hodinky pro obyčejný lidi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolehlivá mechanika, safír, náramek, 100 M.

Viz třeba Hamilton Khaki Field za cca 12 tis. Vydrží celej život.

Nebo nějaký Seika v levnějším segmentu.

Baterky neuvažuju.

Jasně, prodat firmu nějakému velkovýrobci, skládat hodinky z jeho dílů a chrlit toho mraky v cenách 12 až 70 tisíc, prostě standardní nadnárodní velkobyznys. Koupil by sis je? Nekoupil.

Zkus to opačně: Odtrhni Hamilton od vlastníka-velkovýrobce, nech ho vyrábět si vše sami, včetně strojků, a schválně jestli i pak u nich koupíš spolehlivé mechaniky za 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...