Přejít na obsah

Prim Hole In One


Doporučené příspěvky

Kup si něco od MPM, to tvoje kritéria splňuje. Nápis Prim tam máš, mechanický strojek taky, složené je to z dílů velkoýrobců (rozhodli se jít přesně tou cestou, po které se ti stýská - moderní a levnou, která v našich podmínkách umožňuje zisky). Taky ne? Lidi jsou furt nespokojený. :)

 

 

Docela bych se vsadil, že kdyby si Elton býval zvolil tu "nezkostnatělou" cestu a skládal levné hoinky pro obyčejné lidi, tak že bys dnes stejně frflal, že jen překupují a na hodinky pro nadšence s poctivým českým strojkem zase nezbyl ve fabrice čas. :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by si vzal na ruku jedině golfista po totální lobotomii.

 

Příběh "Shepard odpálit na Měsíci pár míčků, proto jsme v Eltonu udělali hodinky s chaoticky rozmístěnými svítícími tečkami a nápisem HOLE IN 1 na ciferníku" (ty odpaly na Měsíci byly všehovšudy dva), to je vážně silné kafe. Design nehodnotím, černá na černé a bez indexů sice není moc praktická, ale třeba je to umění...

 

BTW, "hole in one" znamená jamku zahranou na jeden úder, to se většině golfistů nepovede za celý život ani jednou a nenašel jsem záznam, že by ji někdy někde zahrál sám Shepard.

Shepard na Měsíci zahrál "longest drive" (šestkou železem :-)), vlastně zahrál vůbec nejdelší odpal v celém vesmíru "mimo Zemi"  :clap: http://www.golfextra.cz/detail/3348/vyroci-slavne-rany-300-yardu-sestkou-zelezem-na-mesici

 

 

Na mě to působí tak, že nejdřív se v Eltonu ve "vývoji" všichni strašně sjedou nějakým pekelným matrošem a když už jsou úplně na krupici, tak vymyslí a hned i vyrobí nějaký fakt super prototyp hodinek. Ten pak předají markeťákům, ti se sjedou ještě víc a v oblacích kouře z trávy a výparů ethanolu k tomu vymyslí hustokrutopřísnej "příběh". A můžou se pak společně umlátit smíchy, když jim to vedení schválí a pošle do prodeje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se týká grafického řešení číselníku, chápu, že se grafici snažili vymyslet něco velmi neobvyklého, netradičního, provokativního, něco, co vzbudí pozornost a vyvolá emoce.

To je v pořádku a rozhodně bych jim to nezazlíval - je to jejich profese. Z hlediska praktického použití těchto hodinek už je to horší, ale myslím si, že ten, kdo si je koupí je nebude používat

na denní nošení, ale bude je nosit na večírky, vernisáže a podobné společenské akce, kde se můžou setkat s ohlasem. Zvláště pak když jejich pořizovací cena bude dostatečně vysoká.

No a jestli se Elton rozhodl k jejich uvedení na trh, je to jeho věc.

Já bych si je nekoupil ani kdyby byly levné, ale je to tím, že jsem konzervativnější a mám rád hodinky, na kterých poznám, kolik je hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parazitismus na americkem astronautovi, architektu Letzlovi (Hiroshima), Karlu IV., maliri Kupkovi, V.Havlovi... cekam, kdy bude Prim LE ceske pivo nebo nejaka podobna zalezitost...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parazitismus na americkem astronautovi, architektu Letzlovi (Hiroshima), Karlu IV., maliri Kupkovi, V.Havlovi... cekam, kdy bude Prim LE ceske pivo nebo nejaka podobna zalezitost...

Limitka Jan Hus treba ;)

Na cifru plameny a na dynku by mohlo byt vyryto Pravda vitezi nebo tak neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taylor: tvoje slova.....Na mě to působí tak, že nejdřív se v Eltonu ve "vývoji" všichni strašně sjedou nějakým pekelným matrošem a když už jsou úplně na krupici, tak vymyslí a hned i vyrobí nějaký fakt super prototyp hodinek. Ten pak předají markeťákům, ti se sjedou ještě víc a v oblacích kouře z trávy a výparů ethanolu k tomu vymyslí hustokrutopřísnej "příběh". A můžou se pak společně umlátit smíchy, když jim to vedení schválí a pošle do prodeje.

Takle to u vás v Eltonu funguje? Tak to se ani nedivím, že vyšla na světlo boží taková hrůza....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, jsem rýpal. :-)

Ale teoreticky, kdyby se byl býval Elton taky vydal cestou MPM, tedy skladatel, měl by dnes lepší byznys než dnes má? A prestiž, lepší? Kupovali byste si primky?

 

A Elton si tedy dela vse sam? Pac k tomu se jeste nedopracoval ani dnes Rolex.. Tak ciste pro zajimavost.. Moc firem, co zvladnou kompletni vyrobu,  zrovna neni.. A klobouk dolu, jestli tedy v Eltonu vse zvladaji vlastnimi silami. Jejich hodinky hlavne po designove strance nejsou zadna hitparada, kdyz pominu retro Diplomaty a mozna Orliky.

At klidne nechaji svoje kalibry pro vyberove modely a ve zbytku klidne tika Sellita, konecne vypada i lepe..  :whistling:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

no tak 3830 éček za tohle - zmíněná cena docela dobře koresponduje s celým nápadem, tedy nebrat. Někde výše je trefný komentář k celému tomuto  dílu - stačí na to jedno slovo - fuj.  :photo:

No nic ale třeba se jim v Eltonu County příště výběr témat povede lépe, možností je hafo - třeba pro klienty H-systému,  ve sportovní verzi s nápisem "Mon Sport" a sloganem,  že Monsport hlídá hlídá váš čas i peníze, strojek bude stačit v quartzu, na víc klientům nezbyde...  :notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, podobné výkřiky: .... ve sportovní verzi s nápisem "Mon Sport" a sloganem,  že Monsport hlídá hlídá váš čas i peníze, strojek bude stačit v quartzu, na víc klientům nezbyde...  :notworthy: ... směřuj na novinky.cz

 

Pokud se tak nestane, a nadále nás budeš obšťastňovat svými komentáři v této kvalitě, dáš si od Ch pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož dobrá, snad nebude tak zle. myslel jsem to upřímně, ale sypu si popel na hlavu. V každém případě si myslím, že Casio je lepší než Prim. Dík za upozornění o hranicích Paňstwa.

Sorry, snad se na mě nezlobíš.  :notworthy:  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, podobné výkřiky: .... ve sportovní verzi s nápisem "Mon Sport" a sloganem,  že Monsport hlídá hlídá váš čas i peníze, strojek bude stačit v quartzu, na víc klientům nezbyde...  :notworthy: ... směřuj na novinky.cz

 

Pokud se tak nestane, a nadále nás budeš obšťastňovat svými komentáři v této kvalitě, dáš si od Ch pauzu.

 

Mám takový pocit, že tady končí sranda...

 

BTW, klientů H-Systému je možná i víc, než golfistů, kteří u nás tu "hole in one" někdy zahráli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...