Přejít na obsah

Doxa sub 300


huhu4d

Doporučené příspěvky

Tak jsem na jejich stránkách objevil, že od května budou dělat na třístovkový modely kaučuk a jelikož bych na léto ke svejm Poseidonům žlutou gumu dokoupil, zkusil jsem jim napsat. Dost nemile mě ale překvapila cena 440EUR s ala Strapcode sponou(podobná byla tuším na pětilitrech). Jako vypadá to pěkně, ale víc jak 11litrů za gumu se sponou, přičemž třeba Oris to samý prodává za cca 7???

 

post-13346-0-05507700-1585912807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jojo, BC jsou dobrý gumy, super materiál a hlavně jsou tenký! Bohužel nic ale momentálně ve žlutý nedělaj. Jinak mi to nedalo a napsal jsem jim, kolik by stála samotná guma- 250EUR. Za mě cenově totální úlet. Navíc jsem zjistil, že by mi na Poseidony stejně asi neseděla. Myslel jsem, že ty nový 300T vycházej taky z 1200, ale asi ne, jsou kapánek jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Tříkila jsou fajn, měl jsem Searamblery a nosily se skvěle a ten klenutej safír je boží. Každopádně 2500EUR už taky není nejmíň, aspoň že je tam COSC stroj. Doxa konečně pochopila, že bude lepší mít řadový modely a občas udělat nějakou limitku, přeci jenom poslední dobou to chrlily jak na běžícím pásu a navíc pořád na to stejný brdo (4 aqualung verze téhož modelu). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten boxed safir je super, mit 50th limitku tak jsem asi zklamanej, neco jako kdyz Panerai udelal Special Edition modely do serie. Ale za 2500chf mi to prijde furt asi jakoze dobry hodinky, vypadaji hodne tenke, swiss cosc.

 

Uz je to na webu:

https://eu.doxawatches.com/collections/sub-300

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 300 jsou super, akorat mi prijde, ze si Doxa dela zbytecne bordel v portfoliu s modely 300 a 300T. A zajimava je pro me taky ta cenotvorba, kdy model 300 s teoreticky horsimi specifikacemi je drazsi nez 300T. A pokracuje to dal tahem za 290 EUR vs. guma se sponou za 440EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 1 hodinou, AndyAaron napsal:

Ty 300 jsou super, akorat mi prijde, ze si Doxa dela zbytecne bordel v portfoliu s modely 300 a 300T. A zajimava je pro me taky ta cenotvorba, kdy model 300 s teoreticky horsimi specifikacemi je drazsi nez 300T. A pokracuje to dal tahem za 290 EUR vs. guma se sponou za 440EUR emoji28.png

Tak pokud člověk neřeší WR, což je asi nepodstatný, tak tříkila jsou přeci jenom chronometry a ten ultraklenutej safír taky nebude zadarmo. Takže za mě si zaslouží vyšší cenovku než 300T, ale ne tak výrazně. Ač se mi 300 pořád moc líbí a dobře se nosili (jsou sice tenčí, ale pokud vezmeme absolutní tloušťku, tak na tom nejsou o tolik líp), tak já dal přednost 300T právě pro jejich robustnost, tak nějak mi k Doxám sedí víc (a pro Divingstary já mám zkrátka slabost). A co se týče gumy, k tý už jsem se vyjádřil dřív- pěkná je, kvalitní taky bude, ale cenově úplně mimo vzhledem k tomu, v jakejch cenovejch hladinách se Doxa pohybuje. Ale zase souhlasím s iztapou, že jestli se to prodává, tak by byli blbý to nenabízet😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 8. 2020 v 10:42, Exiztence napsal:

Ten boxed safir je super, mit 50th limitku tak jsem asi zklamanej, neco jako kdyz Panerai udelal Special Edition modely do serie. Ale za 2500chf mi to prijde furt asi jakoze dobry hodinky, vypadaji hodne tenke, swiss cosc.

 

Uz je to na webu:

https://eu.doxawatches.com/collections/sub-300

limitka ma lunetu ve feetech, tohle v metrech - jsou to kompletne jiny hodinky😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, AndyAaron napsal:

Jako jo. Tim padem dava smysl je koupit ma gume a dokopit tah emoji16.png

Jojo, prvni hodinky na svete, u kterejch to takhle je. Jsou kazdopadne moc povedeny, se budou prodavat jak housky na krame, rekl bych. 2500 CHF neni zas takova hruza za potapky s kulama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...