Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

To zmrzlinar: predpokladam, ze si bol vonku aj s ruskom :D. Inac mam doma stejne, ale v quartzu. Krasny jednoduchy kus.

 

Jojo. Schválně jsem si naplánoval okruh daleko za Prahou, schválně mimo značené stezky a za hodinu a půl jsme potkali jen pár lidí. Všichni s rouškou nebo sundanou rouškou, kterou jsme nasazovali, než jsme se míjeli. V okolí Prahy to je teď jak na Václaváku.

 

Ať nejsem úplně offtopic - na Conquestech mi vadí manipulace s korunkou, chvíli mi trvá, než se trefím do závitu... Včera jsem je seřídil, abych je teď pár dní ponosil a pak večer zjistil, že se v noci mění čas. Uááá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to mam stejne u vsetkych Longines. Proste to sroubovanie im nejak nefunguje. To ma mrzi, pretoze to posobi strasne lacnym dojmom. U TH Aquacoch je o 10 levelov lepsie a i omnoho lacnejsi Tissot to PRC200 to ma zmaknute lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pořídili jsem si z druhé ruky Conquesty 41 mm. Původně to měly být tooly, protože vypadaly v inzerci trochu dodrbaně, ale jsou parádní. Každopádně přišly na nasazeném řemeni Two Stitch Straps a se sundaným tahem. Jelikož mám na tahu Tissoty, uvažuju, že bych nechal Longiny na kůži. Pak jsem ale narazil na to, že výběr v šířce 21 mm je dost omezený. Chcise proto zeptat na doporučení, kam se po řemenech podívat (znám asi jen Strapshop). Tenhle nošený a cizím chlapem propocený řemen sundám (asi na něj vyzkouším nějaký chemicko-fyzikální mordor a pokud ho přežijí, tak možná zůstane jako záložní). 

Díky za tipy. A pokud máte fotku Conquestů na něčem jiném než na tahu, tak sem s ní :-)

IMG_20200425_005336.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...