Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, octaviakk007 napsal:

Spirit5265ca18e6c0dfb2a980325868e190ff.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku
 

Olala, Spirity! Poprosim o impresia. Su velmi fotogenicke, ale ked som ich videl "na zivo", aj ked len cez sklo (co uz, ked je vsetko pozatvarane), zarazili ma nozky, zdali za mi prilis masivne k tomu cifru...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olala, Spirity! Poprosim o impresia. Su velmi fotogenicke, ale ked som ich videl "na zivo", aj ked len cez sklo (co uz, ked je vsetko pozatvarane), zarazili ma nozky, zdali za mi prilis masivne k tomu cifru...?
Nožičky nie sú masívne. Sú dlhšie, ale tvarované okolo zápästia. Fakt sa dobre nosia. Viac fotiek aj s postrehmi mam vo vlakne Pochlubte se... 9596182f61f4a61afd0e6dec2cf3f162.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně plastický indexy. Hezký jsou...
Ďakujem. Veľmi príjemné ma prekvapili. Kvalitou spracovania púzdra a ťahu sú o triedu vyššie. Porovnával som ich s mojimi keramickými Bondovkami a veľký rozdiel medzi nimi nie je.

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, octaviakk007 napsal:

Nožičky nie sú masívne. Sú dlhšie, ale tvarované okolo zápästia. Fakt sa dobre nosia. Viac fotiek aj s postrehmi mam vo vlakne Pochlubte se... 9596182f61f4a61afd0e6dec2cf3f162.jpg

Odoslané z MAR-LX1A pomocou Tapatalku
 

To rad pocujem, mam na ne zaostrene. Idem nazriet do Pochlubte se. Gratulujem k vyberu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 LHC sú naozaj hodné každého eura aj za bežnú retailovú cenu, mám ešte jedny Longines z rady Master colection tie majú 13 rokov a paradoxne ich nosím najradšej popri oveľa drahších značkách. Pomer cena-výkon-kvalita pri tejto značke je TOP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...