Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Zdenek1307 Mozno neuveris, ale rozumiem ti. S myslienkou na LHC koketujem uz bezmala 2 roky. Modre, plechace, keramika, nove, stare, zelene alebo sede. Raz mi to dava zmysel, inokedy nie. Uz som ich mal u AD na ruke a cukol som. Tocim sa v kruhu a neviem, ktorym smerom von.

To aby si nechytal depresie, ze si v tom sam 😂

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiež v tom . Chcem si ich dopriať k narodeninám čiže až september, presne v ten deň. Času dosť, možno nie. Chcel by som nové keramika, modrá. A hlavne priamo na krame. Poštou ich nechcem. Chcem zažiť prvý krát osobný kontakt predaja, nech majú nejaký príbeh

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na krámě je nej nákup,jen se nesmíš nechat zlomit prodejcem na jiný kousek.Já už jsem byl na 100% rozmyšlen,že vezmu nové na krámě.44 v černé a během dne je kolega ze Slovenska vystavil za slušnou částku,tak je nech zde ležet.Tak zase jindy.Až si došetřím na béčka.

Keramika a hlavně v modré barvě mě moc láká.Jsou šik.Ale i tato černá má něco do sebe.Mimoto se hodí ke všemu.Žena si ze mně dělá srandu,že si je pořád prohlížím ze všech stran jak malej kluk.Jsem z nich na větvi.

@Zdenek1307máme to tak všichni,ať u dané zn.,či jiné.Taková malá starost🙂Pořád lepší myslet na toto,než na vše kolem,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, jožko napsal:

Priemer ruky mám 17,5cm

Hodinky 41mm

Myslím,že v pohode 41mm

20210316_060722.jpg

Pri priemere 17,5 by som od teba facku dostat nechcel 😉

Peace... 😃

Su krasne. Ked vybehli tieto keramiky, zvazoval som sive, skusal som 41 na ruku cca 17, a tvrdili mi ze vraj su akurat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...