Přejít na obsah

Jaké Longines máte na ruce?


Mašu

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 31. 3. 2021 v 19:19, mlsoun1 napsal:

Možná jednou,co můžeš vědět jestli tě zase v budoucnu neoslovi.Me by se líbil HC Chronograph v modrém kabatku.

Však já jsem se na nový modrý keramiky už taky byl jednou u Bechyněho naživo kouknout. Už je to víc jak rok a i když jsem odcházel s pocitam "sakra, tak ty chci", tak jak jsem to nezrealizoval hned, pocit časem vyprchal a teď už mám v hlavě zase jiný a bohužel dražší. Takže asi tak... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi taky stalo před lety v Goldeligiusu.Chtěl jsem chrono superocean,jenže starý pan majitel do mne hustil,ze nej hodinky jsou Omegy.Říkám,ze si to musím nechat projít hlavou a daný model jsem vypustil z hlavy.Odjel jsem a po par měsících jsem si nakonec vzal dražší model a to SOH 46 v modré verzi🙂

A propo,me by se líbil HC chronograph ,ale více bych bral ty Tvé modré Tudor.Jsou krásné a hlavně se mi líbí ta spona+titan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mlsoun1 napsal:

To se mi taky stalo před lety v Goldeligiusu.Chtěl jsem chrono superocean,jenže starý pan majitel do mne hustil,ze nej hodinky jsou Omegy.Říkám,ze si to musím nechat projít hlavou a daný model jsem vypustil z hlavy.Odjel jsem a po par měsících jsem si nakonec vzal dražší model a to SOH 46 v modré verzi🙂

A propo,me by se líbil HC chronograph ,ale více bych bral ty Tvé modré Tudor.Jsou krásné a hlavně se mi líbí ta spona+titan.

No jasně, Pelagosy je další level modrejch, proto by mně podruhý LHC nedávaly smysl. Teď spíš řeším, jestli vyměnit oranž černý POčka za modrý, ale už půl roku čekám, až bude možný je někde vidět naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvažuji Pelagosy.Jen je škoda,že se nedělají s větším průměrem.Rád bych je zkusil.Ale prostě jsem chtěl ještě zkusit LHC 44 black.Nikdy jsem je prostě neměl.A jsem spokojen,ale víme jak to chodí,nic není věčně.I když výjimky se najdou.

PO jsou super.Osobně bych neměnil.Oranžové jsou super kukačky.Měl jsem ty modrý v ruce a vůbec mě to neoslovilo.Ale 100 lidí,100 chutí🙂Však uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, mlsoun1 napsal:

Zvažuji Pelagosy.Jen je škoda,že se nedělají s větším průměrem.Rád bych je zkusil.Ale prostě jsem chtěl ještě zkusit LHC 44 black.Nikdy jsem je prostě neměl.A jsem spokojen,ale víme jak to chodí,nic není věčně.I když výjimky se najdou.

PO jsou super.Osobně bych neměnil.Oranžové jsou super kukačky.Měl jsem ty modrý v ruce a vůbec mě to neoslovilo.Ale 100 lidí,100 chutí🙂Však uvidíš.

Já myslím, že 42mm je u Pelagosů ideál, ale jak píšeš, sto lidí, sto chutí a já jsem kost a kůže, tak mám jiný měřítka. U těch novejch PO mě právě trochu znejisťuje 43,5mm průměr, ale zase lug-to-lug prej mají bez pár desetin 49mm, což +- mívá většina potápek kolem 42mm taky. Pelagosy můžu určitě doporučit, pokud teda zkousneš, že Tudoři neumí srovnat indexy na lunetě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však uvidíš.Mě ty PO v modré verzi připadají tak nějak uměle.Však uvidíš až je vyzkoušíš.No a k těm Tudorům.Zase nemusím mít největší hodinky.Nosí se mi dobře i menší kousky.Ale zrovna u Pelagosů by se mi líbil větší model a to hlavně skrze to,že je to lehký titan.Musím je první zkusit a uvidíme.

Jim nesedí indexy?Tak proto ta věčná kritika na tuto značku.Myslel jsem,že když patří pod Rolex,tak to bude podobná kvalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si toho nevšiml, pokud by se to tady extra neprobíralo. No ale když jsem si pro ně byl, samozřejmě mi to nedalo, abych se na to nezaměřil. Bohužel, no... Ale touha je nakonec mít nakonec převládla a když jsem si na místě přebral jak si užívám krásu hodinek, tak tohle je v tom případě mimo moji rozlišovací schopnost. Kdyby to byl jeden kus, asi by mi to vadilo. Ale takhle jsem to zkousnul s tím, že to prostě neumí :) Ale chápu, pro někoho nou-gou...

pelagos-indexy.jpg.d0cfc6de6abc5bb9b1b99cb6c7a322e9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...